Jakiego dostawce internetu i TV wybrać?

Szerokim łukiem omijaj Vectrę.Wiem coś o tym.

W Vectrze mam 150Mb/s, coś koło 160 kanałów i telefon bez limitu (do unii,USA i Kanady też z tego co pamietam) za 108 złociszy.
Awarii praktycznie brak, łącze stabilne i szybkie, mierzę dość często.

Problemy się zdarzają jak przejmują jakąś osiedlówkę w okolicy, wtedy przyłączenie i ogarnięcie wszystkiego rodzi przerwy i skoki prędkości, można reklamować i ubiegać się o rekompensatę.

A u mnie lipa! W dzień do 16 spoko a wieczorami masakra.Łącze 150/15. Spada download.I wtedy mam 60-65 download.

Domniemany, nowy dostawca usługi internet / TV, w twoim miejscu zamieszkania, swoją instalację światłowodową doprowadzi / rozprowadzi / uruchomi/ aktywuje za free?

Podstawowe pytanie co masz innego do wyboru? A generalnie to rozpieszczone te mieszczuchy :slight_smile: Na wsi (1km od granicy Warszawy) płacę podobne pieniądze za łącze 35Mbps i nie ma alternatywy.

Zawsze jest jakiś wybór tylko trzeba zrobić to mądrze a w tym przypadku "miarka się przebrała ".

Nie było mowy żebym płacił o 13zł więcej miesięczne a konsultanci i długie oczekiwania na połączenia to jakieś jaja!

No to napisz co masz do wyboru. Bo tak to ciężko coś doradzić.

A może było to gdzieś, w wysłanej do Ciebie informacji napisane?
Oczywiście z opcją rozwiązania umowy, w przypadku braku akceptacji nowych warunków finansowych…coś ściemniasz , albo “przegapiłeś”, zwłaszcza przy tak znacznej kwocie podwyżki, ale to już inna bajka, dla “dziecka we mgle”…
W domyśle, trzeba rozumieć, iż u źródła otrzymałeś wyjaśnienie zaistniałej sytuacji, i masz jasność na jakiej “zasadzie” nastąpiła ta “tajemnicza” podwyżka.

Trzymając się tego, z naciskiem na ostatnie słowo, dalsze dywagacje nie mają sensu…dla czytających to jedna wielka “zgadywanka”…sam nie jesteś zorientowany, co do opcji wyboru dostawców z twojej okolicy, wraz z całkowitymi kosztami przyłącza sygnału…a chcesz “zdalnie” jasnowidzące konkrety…

Zakończę tą dyskusje !
Ostatnia odpowiedz dla ciebie i więcej od mnie nie dostaniesz.

1 polubienie

Och jaki foch :wink:

To w takim razie nigdy się nie dowiesz jakiego dostawcę internetu wybrać!

Zgłaszaj u nich, wszelkie problemy należy zgłaszać, jak nie zgłosisz to skąd mają wiedzieć że coś jest nie tak?

Z mojej strony mogę polecić Vectre bo korzystam i nie mam problemów
Pakiet Złoty z HD Pakiet Złoty z HD
161 kanałów, w tym 70 HD
49,90zł/mc
Internet 150 Mb/s
59,90zł/mc
Przechwytywanie

Chłopie! Walczę z nimi od 5 miesięcy.Dlatego wiem co mówię. Spójrz na fanpage Vectry na FB. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego ISP. Choć nie twierdzę przecież że wszyscy tak mają.Pozdrawiam.

Nie walcz, wyślij wypowiedzenie w związku z istniejącymi usterkami, opisz je szczegółowo.

1 polubienie

Tak zrobię.Z cwaniakami i oszustami nie ma szans.

Miałem podobny problem ponad 10 lat temu z UPC, pożegnałem ich czule bo wmawiali mi że Norton blokuje mi łącze…
Ich Norton mnie nie obchodził a ja nie używałem tego badziewia.

Czy ja pisałem do ciebie czy do @Madafaker?
Założyłem po to temat żeby wybrać operatora i skontaktowanie się z nim a nie po to żeby mnie opierdzielać itd.

Zastanawiałem się ostatnio nad światłowodem. Reklamowali u mnie prędkość w wysokości 500 mb ale nie wiem czy coś takiego akuart byłoby mi potrzebne :slight_smile: Zapłaciłbym więcej i prawdopodobnie tej różnicy w szybkości bym nie odczuł.
Najlepiej jeśli jest możliwośc kupna telewizji i internetu w pakiecie. Jest taniej. Polecam Toya. Niedawno mieli dobre promocje ( również dotyczące hbo go - 23 zł na miesiąc)
https://toya.net.pl/internet/oferta/internet-bezprzewodowy

Wydzielono 14 postów tworząc nowy wątek: Jednostki miary prędkości Internetu