Jednostki miary prędkości Internetu

Ludzie piszcie odpowiednio jednostki bo nikt tych jednostek nie ustalił z nudów, jakby nie było róznicy między bitem, a Bajtem to nigdy by nie rozrużniał i piszta co chcecie. A Ty piszesz 500 mb czyli 500 metrów bierzących (mb).

2 polubienia

Albo limit 500 MB i lejek (takie coś chyba było ale 10 lat temu, niby dało się po godzinie dziennie coś przeglądać czy pograć w gry Flash, część pamiętam to miałem na dysku po dojściu gdzie zapisał je Internet Explorer 8).

No i co??

Co to, “nowa” jednostka miary długości??

1 polubienie

Ups, chyba dysleksja.

Uczestnik a upierdliwy jak kobieta i do tego okrutnie irytujący. Dziewczynie czy żonie tez każde słowo napisane na forum poprawiasz czy masz nerwice na literówki i jak nie zaznaczysz na czarno kogos to cie krew zalewa?

Nowy, kolejny nick na forum, a jak w innym temacie, ten sam ordynarny błąd ortograficzny…

Reszta “retoryki”, już nie “wymaga” komentarza…

Dlaczego za trolowanie tu nie karzą?? Chyba, ze na serio to cię az tak podnieca, a zdrowsza podnieta to chociazby pobiegac bez smartfona, laptopa i na słuchiwania kto znowu na forum coś napisał źle, ja się przywale @Madafaker.

Droga wolna ożyw forum instalki albo programosy :wink:

Kolejne forum, na którym zaczepia się ludzi zaczepionych przez trolla, a nie zwraca się uwagi temu co zaczepia.

Kolejny raz, zarejestrujesz się pod innym nickiem, i forum będzie dla Ciebie jak “nowe”…

@maxiixi jak “postępy” w wyborze dostawcy?

To ty masz o to do mnie pretensje czy do dobreprogramy, ze można zamykac konto i tworzyć nowe?

Poza tym jak narazie tobie coś nie pasuje i się przywaliłes do mnie z nadzieja, ze mnie sprowokujesz, ja coś napisze, i mnie z banuja, a Ty będziesz miał radochę i jeszcze miano hot zlotowca. Chyba powinieneś miec miano Hot gnębiacza na forum.

Jak zwykle głupoty piszesz .
Jesteś w błędzie !!!

Przeczytaj komentarz z 10 kwi 2018r

Uspokój się z tymi jednostkami, bo tylko rozpoczynasz niepotrzebną gównoburzę nie wnosząc całkowicie nic do tematu. Dzięki twoim gorzkim żalom problem został zasypany niepotrzebnym “foszkowaniem”, bo ktoś miał czelność nie wiedzieć jak pisać jednostki. Upomnieć grzecznie i kontynuować temat, ok, ale Ty urządzasz personalne wycieczki jakby Ci ktoś krzywdę robił i Twoje życie się właśnie waliło.

Rozdzielam wątek i dalej tam się oburzaj, ale personalne wycieczki i obrzucanie błotem będą odpowiednio nagradzane.

2 polubienia

Czytając za każdym razem wypominanie jednostek zastanawiam się jaki jest w tym cel?
Bo wydaje mi się niestety, że jedynym celem jest potrzeba pogardy i wywyższania się nad innymi.
“haha metry bieżące internetu? Ale jesteś debilem!” Tak to wygląda.
Jaką to różnicę robi przeciętnemu kowalskiemu, który po prostu napotkał problem z dostępem do internetu? Czy mb czy Mbps czy Mb/s - mało istotne. Ci bardziej zaawansowani nigdy nie pomyślą, że ktoś ma na myśli 250 metrów bieżących internetu. Każdy wie o co chodzi i chyba najważniejszym celem forum jest niesienie pomocy innym. Jeżeli jednostki rzeczywiście stanowią problem ze zrozumieniem tematu to wystarczy zapytać o co chodzi; czy o prędkość internetu, czy np. ilość transferu do wykorzystania.

Od tego jest właśnie forum, żeby odpowiadając na czyjeś pytanie przy okazji wrzucić w treść na zasadzie “może miałeś na myśli MB?”. Nie każdy się zna na tym, nie każdy ma doświadczenie z IT.
Nie zawsze musisz być sarkastyczny, złośliwy - ale ja się nie powstrzymam: bierzący.

Nie każdy zna się na samochodzie, ale wiekszośc odróżnia km ( z małej litery) od KM ( z wielkich liter). Z małych liter - kilometry, z dużych liter Konie Mechaniczne.

Przeczytanie podstaw zwłaszcza takich na wikipedi nie zajmuje pół dnia tylko 5-10 minut, a i to trzeba by chyba literkowac. Ludzie pisza “mb” i kazdemu nasuwa się od razu “metry bieżące”.

Wiec twoje twłumaczenie jest strikte dziecinne i leniwe.

  • wikipedi
  • literkowac
  • pisza
  • Wiec
  • twłumaczenie
  • strikte

Pozostanę przy swoim zdaniu, że jeżeli już mówimy o podstawach, to jednak to powyższe bardziej kłuje w oczy.

Zajmujesz się tymi pierdołami chyba tylko dlatego by pociągnąć swoje EGO. Z kontekstu wypowiedzi w 99% przypadków, których się przyczepiasz można bez problemu wywnioskować “co autor miał na myśli”. Gdzie sens i logika w poniżaniu użytkownika i wytykania mu “tłustym paluchem”, że zrobił mały błąd wynikający być może z jego niewiedzy w danym temacie.

I nie, nie dla każdego km to co innego niż KM. Brak wiedzy w tym temacie czyni z kogoś kretyna?

Poza tym dlaczego pouczasz innych, skoro sam popełniasz błędy? Przyganiał kocioł garnkowi. Nie uwierzę w dysleksję, bo w dobie słowników w przeglądarkach to nie jest problem. Po prostu lenistwo i jak to ująłeś - dziecinada.