Jakiego operatora telefonu wybrać w drugiej połowie 2020 roku

Niedługo kończy się cyrograf z Orange i szukam nowego operatora. TO co proponują długoletniemu klientowi w pomarańczy to jest nieporozumienie. Chcesz negocjować warunki? Nope.

Przeglądałem internety i w sumie wszyscy koszą jeleni jak mogą, bo albo zgody marketingowe (dziękuję twórcom truecaller/odebrać telefon) albo są niepoważni.

Propozycje, żale, polecenia?

Na portalu ze śmiesznymi obrazkami zalecał się do mnie gość z Viking Mobile, inni polecają Plusha. :scream:

Zadzwoń do orange, poinformuj, że chcesz rozwiązać umowę i chciałbyś pogadać z działem utrzymania klienta, żeby wszystko ci wytłumaczyli. Nie informuj, że ta ci się kończy :wink:
Dział utrzymania klienta ma dużo większe możliwości w negocjowaniu warunków i być może zaproponują lepszą ofertę od konkurencji.
Ja tak robiłem w Play i się sprawdzało :wink:

Napisz jakie masz oczekiwania…

55 PLN za all i ileś gb neta. albo 35 PLN SMS/MMS dodatkowo płatne i ileś GB

Zapytałem o to czy mogę się z nimi dogadać to mnie spławił dzieciak, że może tylko to co na stronie zaoferować xD

Normalnie żal.

no limit z paczką GB za rozsądną cenę

Operatorzy od lat się nie cackają z klientami, bo wiedzą, że większość zostanie z wygody. Jedynie jakaś nadzieja jest w tym dziale, o którym pisałem, ale możliwe, że też już przekalkulowali, żeby odpuszczać marudy konkurencji :smiley:

No to w listopadzie cyk na kartę i teraz nie wiem do kogo :scream:

https://www.heyah.pl/
Heyah wróciła! :smiley: Może mają tak dobrą ofertę jak za starych lat? :thinking:

Ja ma w plusie jeszcze w tamtym wieku. Wiadomo stałych klientów mają w anusie. Płacę 30 zł darmowe rozmowy do komórek i stacjonarnych plus 10 giga internetu ale i tak nie korzystam bo telefon Nokia 515. Jak płacisz mały abonament to przeniesienie do innego operatora 50 zł plus jeszcze na czas przeniesienia płacisz dwa abonamenty z miesiąc/dwa.

Heyah w zapisach regulaminu mają klauzulę, że w każdym momencie mogą zmienić ceny. Taki honeypot.
Nachapią klientów, nowy rok i podwyżki xD A że to tylko podpięta karta to kto się zorientuje??? xDD

Wtedy cyk i zmieniasz operatora. To nie abonament :wink:

1 polubienie

stan na 17 08 2020

:thinking::thinking:


wrzutka na prawach cytatu

W heyah masz wszystko bez limitu i 20 GB danych za 18,5zł.
Poza tym dawniej w heyah było bardzo dużo różnych promocji, na które warto było polować i wklepywać te kody :smiley:

Takie rzeczy tylko w prepaidach.

Czyli trzeba lojalkę na rok podpisać, ale chyba i tak oferta nie do pobicia :wink:

tylko który operator na dzisiaj jest najlepszy cena/możliwości i JAKOŚĆ :wink:

Chociaż jak tak patrzę na ich ofertę, to piszą, że z tej promocji możesz w każdej chwili zrezygnować, więc to jest raczej gwarancja warunków z ich strony, a nie lojalka.

No i jest to Era, więc o jakość raczej też gwarantowana, bo mają największą sieć BTS w kraju. W końcu oni nas skomórkowali :smiley:

ps.
Może już ich ktoś prześcignął z tymi stacjami przekaźnikowymi - nie wiem :wink:

Ciekawe czy ta oferta jeszcze działa:

W skrócie: no limit (rozmowy/sms; bez mms) + 15 giba co miesiąc. Przy regularnym odnawianiu z każdym miesiącem dochodzi +1 giba gratis. A niewykorzystany internet przenosi się na kolejny okres rozliczeniowy. To wszystko za 25 PLN za 30 dni.

Ja już w ten sposób uciułałem pół terabajta :wink:

No to ściągaj z neta wszystkie odcinki mody na sukces, a później przełącz się na heyah, bo taniej :joy: