Jakiego operatora telefonu wybrać w drugiej połowie 2020 roku

dotyczy karty czy abo?

Na pewno tak jest w abo.

Czyli 30pln miesiąc żeby mieć wszystko free :stuck_out_tongue_winking_eye:

Oni celowo tak motają tymi ofertami żeby się człowiek pogubił.

Dlatego zrobiłem ten wątek i burzę mózgów xD @anon741072 bez pól litra nie ogarniesz xD

Karty, vide:


W abonamencie jest inaczej, vide:


Weź sobie abonament, jest bez zobowiązania, obejmuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia. W zamian dostaniesz trochę ponad 3GB internetów w UE bez dopłat oraz Wi-Fi calling poza Polską.

Nie musisz przeskakiwać przez Orange na kartę, możesz bezpośrednio.

ogólnie t-mobile i heyah najlepiej wypadają… kiedy była sieć za dawnych czasów Era karta Tak-Tak(taka reklama z pingwinami) oraz Plus gdzie sms kosztowały 30-15gr… pojawiła sie heja co dawałą sms za 3gr pamiętam tą reklame z taką ręką co dźwignie naciskałą.

Heyah jako jedna z pierwszych sieci przestała dymać użytkowników na kasie gdzie sie tyko da i zawsze dawała najnormalniejsze cene choć czasem zdarzyło sie że konkurencja przez chwile miała ciekawsze oferty ale tylko przez chwile.

Obecnie z fona prawie wgl nie korzystam płace chyba tylko żeby numer podtrzymać 99% roboty zeszło na stacjonarkę

https://www.youtube.com/watch?v=ZALQrItYci4 3:12

Ładna kwota :slight_smile: 11 latek :slight_smile:

A właściwie to czego ty chcesz (nie chce mi się czytać tego śmietnika)? Tj. chcesz uciec od umowy na czas określony? Od umowy w ogóle? Nie chcesz płacić regularnie (czyt. co miesiąc)? Chcesz mieć rozmowy bez limitu? SMSy? Dużo Internetu w pakiecie?

Orange robi problemy z zachowaniem numeru, WIĘC zleciłem PLAY przeniesienie numeru do nich na pre-paid. W przeciwnym razie jakbym wypowiadał umowę lege artis - numer przepada (bo tak).
Włączę pakiet za 20 PLN (rozmowy/sms) na miesiąc i tyle w temacie. PLAY leci w kulki w cenach pakietów mobilnego Internetu, WIFI w domu mam, więc luzik, chociaż jeszcze myślę o taryfie OD NOWA, ale tam namotali :wink:

W poniedziałek jest deadline więc będę informować na bierząco co się odwala :wink:

Tak na prawdę ciężko wybrać jakiegoś konkretnego operatora każdy robi sporo problemów i nie znajdzie się taki święty ja mam t-mobile na kartę bez umowy płace 30 zł zamiast te 25-czy 20.

Ale nie jestem za to zobowiązany i mogę w każdej chwili wyje*** kartę nikt mnie nie będzie ciągał po jakiś nie istniejących spłatach za konto i tak dalej.


Używam od 2 lat, jest super. Lecą na masztach plus play i swoich, zasięg wszędzie net zasuwa.

A to:
https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-obecny-klient
lub to:
https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte
ci nie odpowiada?
Nie wiem, czy dla nich będzie nowym/starym klientem więc podaję oba linki (ale nr zapewne zachowasz).

Orange Love 4G LTE Domowy (czy jakoś tak) i rezygnacja z usług = uwalają numer mobilny. Tylko migracja do innego operatora ratuje numer.

Sprawa jest w toku. Dam znać.

Miłej lektury:


Dodatkowa informacja od OrangeExperta:

Nadmieniam, że na infolinii co połączenie z doradcą to inne zeznania. xD

Od poniedziałku mam być w PLAY na kartę według zapewnień operatora P4. Zobaczymy.

To, niestety, bolączka wielu firm i ich doradców:confused: