Jakiego używasz antywirusa?

AVG Free Edition - od zawsze i na zawsze lol.

Co ma defragmentacja dysku do wirusów ??

Od dwóch lat mks. I nie narzekam. Nie zamula systemu, częste aktualizacje i do tego przystępna cena. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

BitDefender 9 - jak dla mnie nie ma lepszego (za Free) nie zamula koma a dodatkowo ma Firewall

KIS 6 :mrgreen:

uważam że nod32 jest najlepszy nie muli kompa często sie aktualizuje wykrywa wszystkie wirusy nie ma fałszywych informacji oo wirusie mam go 1 rok i polecam ci go naprawdę jest świetny :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Kaspersky Anty-Virus 7 PL :-o

KIS 7 a wcześniej KIS 6

Najlepszy antyvir

Avira - czasem były problemy z aktualizacją, dlatego parę razy przechodziłem na AVG. Ale jak ostatnio AVG doczepił się do mojego AQQ tak wróciłem z powrotem do Aviry i pewnie już przy niej zostanę :slight_smile:

KIS7, wcześniej Kaspersky AV 6 i Kerio, niestety wersja 7 nie jest kompatybilna z Kerio :frowning:

NOD32 od roku i nie zmienię go na żadnego innego zwłaszcza na moim staruszku: Celeron 433 mhz i 192 mb ram jak będę miał nowy komputer to też go zainstaluje :slight_smile:

ja nie używam av, mam tylko zapore, Defendera, UAC i skaner Norton Security Scan którym skanuje kompa co jakiś czas.

nie używam av ponieważ:

  1. nie ma takiej potrzeby na viscie

2 po co marnować zasoby systemowe skoro jak wspomniałem wyżej jest av niepotrzebny

4 lata używam AntiVirenKit, jestem zadowolony :slight_smile:

kupiłem aVasta home edition… każdego wirusa wyłapie i skanuje strony w trakcie ich przeglądania polecam! !!

KAV 6,przedtem avast.

Avast! 4.7 Home Edition - od ponad roku i jestem zadowolony (wyłapał trochę śmieci :smiley: )

Ja używam Avire chyba jest lepsza od poprzednika Avasta ,jestem z niej bardziej zadowolony. :mrgreen: :mrgreen:

Kaspersky Internet Security 6 ok.pół roku.Najlepszy antywirus jaki miałem,zero syfu

Bitdefender 9 Professional Plus, wg mnie rewelacja

haha to mnie dzieciaku rozbawiłeś , dla twojej wiadomości jak miałem antywira to właśnie komp mi działał miesiąc - dwa , a bez antywira ciągne dokładnie od 12 października 2006 roku od tego czasu mam nowego kompa i NIC , od czasu do czasu daje logi hijack i silent na forum i NIC czysciiutko … wiec twoje teksty to pokazują jak się znasz …