Jakiego używasz antywirusa?

Używalem NOD32 bo dobry i szybki no i antyspyware miał.

Ale doszłem do jednego słusznego wniosku: Najlepszym AV jest rozum!!

Zreszta ja takto z Ubuntu korzystam, więc mnie już problem nie dotyczy ani trochę :stuck_out_tongue:

Nod32 :mrgreen: Kiedyś KIS.

Ja mam NOD 32 :slight_smile: nigdy mnie nie zawiódł w przeciwieństwie do innych av np. pandy czy avasta

Ja nie używam żadnego antywirusa 8)

Zależy jaki system i jaki uzytkownik :stuck_out_tongue:

Narazie avast! 4.7 Home Edition a wcześniej Norton AntiVirus 2005. Za rok zmienię chyba… :slight_smile:

Już dochodzi rok korzystania z Nod 32 i jestem bardzo zadowolony, wcześniej był- avast :slight_smile:

Co osoba to inny antywirus i inne zdanie :smiley: Wybór na rynku jest spory i ciężko znaleźć ten idealny antywirus. Najlepiej by było gdyby wirusów nie było, bo nie byłoby dylematu :mrgreen:

http://www.techstarcomputers.com/nxs/455VIREN.zip

Pobierz rozpakuj(oczywiście bez antywirusa , i jaki efekt?)

Pobierz rozpakuj (oczywiście z antywirusem , i jaki efekt?)

Avira i żaden inny.

BitDefender Free co dzień o 20 sam przeskanuje kompa to mi wystarczy.

Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations (6.0.2.678).

Licencja na dwa stanowiska. Teraz od maja 2007.

Wcześniej od paru lat także produkty Kasperskiego.

Dla mnie ten program ma działać w tle, ma być skuteczny

i nie mam sobie nim zaprzątać głowy.

Obecnie używam programu Avira AntiVir 2007. Jeśli chodzi o poprzedniki to chyba nie ma antywirusa, którego bym nie przetestował. Avira jak narazie spisuje się wspaniale. Podoba mi się w niej m.in. to, że w przeciwieństwie do AVG Free Edition, dokładnie skanuje H.D.D. i szybko się aktualizuje. Avirę zainstalowałem zaledwie kilka dni temu, ale już mi się podoba i myślę, że szybko z niej nie zrezygnuję. Dawniej używałem także Avasta, ale zupełnie się na nim zawiodłem… :slight_smile:

ja

u dziadka Kazpersky Anti-Virus

dlczego??:

*** WWW X-Block blokuje strony z wirusem

*** dobry i przyszzzzapiesza kompa zwięksa wydajność

u mnie w domu:

nic

mam ochrone na dole w sewerze

avast 4.7 home

i pies “Rocky” ZWANY to żart

Ja używam ArcaVir PersonalEdition Classic :wink: Jestem bardzo z niego zadowolony :slight_smile: Tylko czasami mnie aktualizacja wkurzy jak gram w CoD 2 przez neta :slight_smile:

avast! 4.7 Home Edition jest dobry wykrywa dużo wirusków ale strasznie muli kompa :frowning: niestety:p

avast! 4.7 Home Edition, ale zmienię na lepszy :smiley: darmowy oczywiście :slight_smile: