Jakiej przeglądarki internetowej używasz?

Wiem, że były takie tematy, ale są już nieaktualne, bo trochę się zmieniło na rynku przeglądarek. Dlatego pomyślałem o nowej ankiecie. Jest wraz z przeglądarkami mobilnymi. Osobiście używam Firefoksa 3.0.1, Internet Explorer 8 Beta2 i Opera Mobile.

Obecnie używam Google Chrome, bo bardzo mi się spodobało :stuck_out_tongue: , ale Opera 9.5 to jednak najlepsza przeglądarka!

a mi ff3 w zupełności wystarcza

Mi też sie Chrome spodobał ale zostaje przy lisku :stuck_out_tongue:

lisek

a ja czech :stuck_out_tongue:

Firefox 3.0 i nieraz Opery

Tylko Opera! (zawsze najnowsza) :smiley:

Mozilla Firefox 3 is the best!

Oczywiście, że FF 3 :wink:

Aktualnie używam Mozilli Firefox 2.0, według mnie świetna przeglądarka. Chyba niedługo przejdę na FF 3, ale jakoś mi się do tego nie pali. :smiley:

Internet Exploler to najgorsza przeglądarka wg. mnie… Po prostu LIPA. :expressionless:

Innych nie testowałem, i nie zamierzam. :slight_smile:

Opera, ponieważ najszybciej wczytuje strony internetowe, ma wbudowany bardzo dobry menedżer pobierania i klienta poczty elektronicznej

Chrome, IE sporadycznie skanery online, FF3 Opera najnowsza

FF 2.

SeaMonkey 1.1.11

czasem Firefox 2

opera, na telefonie opera mini. Chrome też mam zainstalowane.

opera 9.27 na pc (9.5 mi nie się nie podoba…) a na telefonie opera mini…

Firefox, i nic więcej.

Firefox 3.0.1 + czasem safari.

Na szczęście w ogóle nie mam IE :stuck_out_tongue:

ja zaznaczyłem przegladarki które rzeczywiście często używam tj. operę 9.5x i nowsze ( tutaj chodziło mi raczej o nowsze, właśnie piszę z 9.60 beta która działa dosyć sprawnie, bardzo czesto jej używam), firefox 3.x (3.01 - ta przeglądarka zeszła u mnie już do poziomu konieczności, czyli jeżeli musze skorzystać z jakiegoś pluginu ) Konqueror (wersja kde4.1 - niestety nie jest mistrzem szybkości ale nie wywala i po prostu często z niej korzystam ;] posiada kilka fajnych funkcji których u konkurencji brak i jest bardzo konfigurowalna ;]), Epiphany ( z tej przeglądarki korzystam już trochę rzadziej… często gdy ramu juz trochę nie starcza… ale jeszcze częściej do sprawdzania stron które czasem piszę; ]) Inne - kasehakase (po kasehakase sięgam częściej niż po epiphany… jest lżejsza a tego mi potrzeba gdy mam uruchomioną wirtualną maszynę ;] każdy MHz procka i MB ramu jest na wagę złota ;])