Jakieś wygodne buty na co dzień

Szukam jakiś fajnych butów i nie mogę za bardzo znaleźć.
Do chodzenia na co dzień, cena 400 zł.
Wymagania dość spore bo powinny być i wygodne i wytrzymałe. Nad czym warto jest się zastanowić? Styl raczej sportowy

Polecam Adidas Tech Super.

Mizuno Wave Ultima :slight_smile: Będą dużo trwalsze niż buty Adidasa czy Nike i o niebo wygodniejsze.

A są takie w jednym, żarówiastym kolorze? Żólty, zielony, pomaranczowy, fioletowy…?
Tylko, żeby był jednolity :wink:
Widzę, że nie ma :stuck_out_tongue:

Model wyższy to Mizuno Wave Rider

To są buty do biegania. Tech Super Adidasa to jest klasyk, szeroki, z grubą podeszwą. Zupełnie inna historia. To tak jak porównać Lincolna Continentala z lat 70-tych do jakiegoś obecnego auta sportowego. Tam kanapa a tu kubełkowe siedzenie :slight_smile:

A kto każe ci w nich biegać :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Generalnie z butów jakie są u nas dostępne, dla ludzi, którzy mają szerokie stopy to IMO tylko Adidas :wink:

Mówisz tak, bo nie znasz Mizuno :stuck_out_tongue: Niestety jakość Adidasa czy Nike przez ostatnie lata mocno spadła, co potwierdzi ci każdy sprzedający takie buty …

Niemniej takie mamy czasy, że kupujemy to co modne a nie to co wygodne.

1 polubienie

Musialbym to Mizuno zobaczyc na zywo, ktoś wie gdzie to można zrobić we Wrocławiu?

Na hali, w której grywam w badmintona jest sklepik, w którym mają kilkanaście halowych modeli Mizuno. Patrzyłem na nie i powiem, że mają tę samą przypadłość co wiele innych - są wąskie.

No to ‘kupmy’ coś wygodnego, nie do “zdarcia”.idealne na nadchodzące warunki atmosferyczne jesienno-zimowe, bez “wycudowanej” kolorostyki i “kosmicznego” designu…

Adidas Terrex Swift Solo D67031

Dis

Jako że też mam z tym problem (szerokie stopy i różne z tym związane problemy): polecam Clarksy, mają sporo szerokich butów… na Kuźniara: gdzieś pomierzyć i ze dwa-trzy razy w roku są wyprzedaże w IRL/UK (zamówić wysyłkowo). Co oznacza promocja? np. ze 130 na 40-45 funtów.

Terrex-y są bardzo delikatne, niektóre modele to prawie jak mokasyny :slight_smile: Mam (w wersji Swift R GTX), drugi raz bym nie kupił.

W odniesieniu do wskazanego modelu, to brzmi jak żart…z drugiej strony, parafrazując…“gdzie Polaków dwóch, tam trzy pary butów i piętnaście o nich opinii”…

Albo tanie i niewygodne, x2 na wkładki by poprawić komfort takiego kiepskiego zakupu.

Podrzuć proszę jakimś linkiem :slight_smile:

https://www.clarks.co.uk/
Wyprzedaże się jeszcze nie zaczęły. Problem w tym, że wielu modeli nie ma w sklepie PL.

Są wkładki i są wkładki :wink: Te drugie robi się indywidualnie dopasowując do konkretnej stopy oraz konkretnego problemu z nią. Potrafią kosztować znacznie więcej niż dobre buty :slight_smile:

https://www.clarks.co.uk/c/Rockie-Lo-GORE-TEX®/p/20318606

I tak jest nieźle. Mają dodatkowo wybór szerokości. Ceny nie są jakieś specjalnie wysokie. U nas za takiego trzewika z gtx trzeba zapłacić nawet dwa razy więcej.