Jedna strona powoduje Blue Screen?

OK.
“nie można odtworzyć Video, ponieważ plik jest uszkodzony” i komunikat "sterownik ekranu przestał odpowiadać , ale odzyskał sprawność"
Czyli ten plik definitywnie psuje mi system.
Dziwne tylko, dlaczego nie ma we właściwościach rozdzielczości.
Przecież powinien mieć.

NIE ! To wideo jest po za “zasięgiem” Twojego sprzętu !!!

Ale ściągnięty plik przecież nie wie jaki jest sprzęt do jego otwarcia.
A we właściwościach powinna byc przecież rozdzielczość.
Jeszcze nie miałem sytuacji, żeby pobrany plik wideo nie miał we własciwościach rozdzielczości.
Przecież on jest według tego uszkodzony.
Bo jak to rozumieć, skoro brak mu podstawowej wartości.

Jest rozdzielczość , bitrate itd. (sciągałem !) ! Ściągnij jeszcze raz !

Pobrałem trzy razy i nic.
Wszędzie to samo.

Użyj innej przeglądarki .

Ściągasz go ze swojego dysku google.
Więc ściągasz oryginał a ja kopię, może dlatego?

To nie to ! Plik dla wszystkich jest jednakowy !

Ściągnąłem najnowszym Chrome i też LIPA.

Właściwości - Odblokuj ?

Nic nie pomaga.
Dziwne?!

VIDEO DOWNLOADHELPER ?

Jeszcze dziwniejsze, bo w konwerterze pokazuje prawidłowe parametry.
Ciekawe, dlaczego natywnie w pliku ich nie pokazuje?
Przekonwertowałem go na takie same parametry i w WMP odtwarza płynnie (procek 80% pamięć 40%)
Natomiast Firefox pokazuje “nieobsługiwany format wideo lub typ MIME”.
No nic, nie rozumiem dlaczego tak się dzieje.
Dlaczego pobrany plik nie pokazuje tych właściwości i pokazuje mi w przeglądarce, że jest uszkodzony.
Poza tym oryginalnie ściągnięty plik nie pokazuje podglądu filmu na ikonie, tak jak wszystkie inne pliki a przekonwertowany już pokazuje…
Sprawdziłem jeszcze raz tę stronę na najnowszym Chrome i o dziwo na tej przeglądarce system nie pokazuje żadnych błędów a filmik, fakt obciąża procesor na 90%, ale odtwarza się, wprawdzie bardzo kiepsko (pokaz slajdów), ale nie “psuje” systemu tak jak na Firefoxie.
A więc to ewidentnie wina czegoś w Firefoxie, że wali mi błędami sterownika karty grafiki.

To musi być oryginał 60920900 B !
GOOGLE CHROME (akceleracja sprzętowa włączona ?) ma własny dekoder H.264 .

MP4 ?

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations.mp4]
“InfoTip”=“prop:System.ItemType;System.Size;System.Media.Duration;System.OfflineAvailability”
“ExtendedTileInfo”=“prop:System.ItemType;System.Size;System.Media.Duration;System.OfflineAvailability”
“FullDetails”=“prop:System.PropGroup.Description;System.Title;System.Media.SubTitle;System.Rating;System.Keywords;System.Comment;System.PropGroup.Video;System.Media.Duration;System.Video.FrameWidth;System.Video.FrameHeight;System.Video.EncodingBitrate;System.Video.TotalBitrate;System.Video.FrameRate;System.PropGroup.Audio;System.Audio.EncodingBitrate;System.Audio.ChannelCount;System.Audio.SampleRate;System.PropGroup.Media;System.Music.Artist;System.Media.Year;System.Music.Genre;System.PropGroup.Origin;System.Video.Director;System.Media.Producer;System.Media.Writer;System.Media.Publisher;System.Media.ContentDistributor;System.Media.DateEncoded;System.Media.EncodedBy;System.Media.AuthorUrl;System.Media.PromotionUrl;System.Copyright;System.PropGroup.Content;System.ParentalRating;System.ParentalRatingReason;System.Music.Composer;System.Music.Conductor;System.Music.Period;System.Music.Mood;System.Music.PartOfSet;System.Music.InitialKey;System.Music.BeatsPerMinute;System.DRM.IsProtected;System.PropGroup.FileSystem;System.ItemNameDisplay;System.ItemType;System.ItemFolderPathDisplay;System.Size;System.DateCreated;System.DateModified;System.FileAttributes;System.OfflineAvailability;System.OfflineStatus;System.SharedWith;System.FileOwner;System.ComputerName”
“PreviewDetails”=“prop:*System.Title;*System.Media.Duration;*System.Size;*System.Video.FrameWidth;*System.Video.FrameHeight;System.Rating;*System.Keywords;*System.Comment;*System.Music.Artist;*System.Music.Genre;*System.ParentalRating;*System.OfflineAvailability;*System.OfflineStatus;*System.DateModified;*System.DateCreated;*System.SharedWith;*System.Media.SubTitle;*System.Media.Year;*System.Video.FrameRate;*System.Video.EncodingBitrate;*System.Video.TotalBitrate”

GOOGLE CHROME

Ściągnij (portable) GPU-Z 2.60 , GPU CAPS VIEWER 1.38 i podczas odtwarzania oryginalnego pliku przez przeglądarki w trybie DXVA i obserwuj w/w programach wartość GPU Load . Ponieważ mamy rozdzielczość UHD to DXVA przy tak leciwym układzie nie wchodzi w grę (wsparcie UVD to pewnie 1920x1080) . FIREFOX (ja mam wersję 51.01.6234 ze wsparciem dla wszystkich wyczek) korzysta z systemowego dekodera H.264 (MSMPEG2VDEC.DLL) i być może , że to on jest przyczyną bluescreena próbując “zaprząc” do pracy GPU (informacja o błędzie powstałym podczas odtwarzania przez FIREFOX-a tego pliku w Podglądzie Zdarzeń) . Przeciążenie CPU też jest niewykluczone .

Chyba coś stało się z rejestrem.
Nie mam w ogóle ścieżki [HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations dla żadnego pliku
mam tylko
[HKEY_CLASSES_ROOT\WMP11.AssocFile…

To raczej niemożliwe . Ten klucz dotyczy też innych spraw . WINDOWS 7 ?