Jedna strona powoduje Blue Screen?

Sorry zmyliła mnie pozycja.
Tak Windows 7 i chyba wszystko jest dobrze z rejestrem.

Ta sprawa Wysokość/Szerokość klatki dotyczy tylko tego konkretnego pliku .mp4 , czy wszystkich jakie posiadasz (w tym UHD) .
WU : System WINDOWS jest aktualny (bez telemetrii) ?

Wszystkie pliki pokazuje mi normalnie - tutaj WMV i MP4.
Ten Twój plik ściągnięty i przekonwertowany też pokazuje mi prawidłowo.

2
System bez telemetrii, obecnie nie aktualizuję już go po wejściu “paczek”.
Dobra, nie będę już męczył.
Dzięki za podpowiedzi.
I skoro na Chrome odtwarza tę stronę a wykłada się na Firefoxie, więc jednoznacznie Firefox daje znać, że nie potrafi czytać tego pliku na takiej konfiguracji sprzętowej jak u mnie.
Brak natomiast parametrów ściągniętego Twojego pliku jest jakąś dziwną sprawą…

-https://drive.google.com/file/d/1nODmCEqIIoRuT4CdHc9DLJuJPkMtzvxj/view?usp=sharing

A ten UHD H.264 , 17Mb/s (423MB) ?

Mogłeś dać coś mniejszego.
Jest w “trakcie”.

Dają tylko 24Mb/s (2min 20s) , a ja mogę … 240Mb/s (~15s !) . Bieda z nędzą !

POBIERZ ! (trochę im zejdzie)

Niestety ten również jest bez parametrów.
Czyli chyba wszystko co ściągam poprzez dysk google, jest u mnie uszkodzone.

Zapytam się moich znajomych co im instalowałem W7 SP1 PL x64 jak u nich ma się sprawa . Tylko 3840x2160 ? Ciekawe ?
“Ugotowało” laptopa podczas odtwarzania (zwłaszcza FIREFOX) tego pliku (pokaz slajdów) ?

Na You Tube film w 4K slajduje, ale nic się nie dzieje z lapkiem.
Nie wywala żadnych błędów.
Mozliwe, że po prostu na jakichś stronach osadzone video z taką rozdzielczością Firefoxa “rozkłada”.
Co do parametrów pliku pobieranego z dysku google, to jest sprawa dziwna co najmniej, dlaczego go uszkadza.
Poza tym pobieranie z dysku google, wygląda u mnie inaczej niż normalne pobieranie.
Jest jakaś inna metoda, ponieważ nie pokazuje czasu do ukończenia pobierania (czas nieokreślony), więc możliwe, że to jest przyczyną.

Karta AMD RADEON HD 6770 nie wspiera rozdzielczości UHD (w trybie DXVA COREAVC VIDEO DECODER jest czerwony , CUDA - zielony) i całą “czarną robotę” odwala 4 rdzeniowy CPU .
UHD nie ma żartów , zwłaszcza jak bitrate sygnału zaczyna przekraczać 20 Mb/s i 60fps przy kodeku H.264 , bo przy H.265 lub VP9 …
Ważne jest to co pokazuje ENHANCED VIDEO RENDERER tj. czy liczba klatek (±15 - printscreen 0,5s) zgadza się z czasem , a opóźnienia mają zerowe wartości !!!

OK
Doszedłem do tego, że Firefox na mojej konfiguracji po prostu wywala błąd i pada, jeśli jest osadzone video na jakiejś stronie w jakimś typie odtwarzacza (ponieważ na You Tube jest dobrze z takim plikiem), aż w takiej rozdzielczości.
Na Chrome tak się nie dzieje, chociaż karta i sterowniki te same, a więc to nic innego tylko wina przeglądarki, która źle działa na mojej konfiguracji sprzętowej.
Nic to.
Dzięki.

YOUTUBE&UHD(4K)

Czy tu aby ktoś nie oszukuje (tak jest wszędzie) ?

Jednak wychodzi, że nie można pobrać tak łatwo 4K i strona pobierania / dodatek widzi 2K (2160x1440 - 1440p / 2K). Inna jak sprawdziłem widzi 4K i plik ma ponad 400 MiB.

Video DownloadHelper warto by przetestować w wersji przed przepisaniem na WebExtension - 6.3.3, chociaż wg konfiguracji twórcy dodatku powinien być w Firefox 55/56 komunikat, że nowsza wersja niekompatybilna.

Na stronie YOUTUBE nie ma do pobrania UHD (4K) tj. 3840x2160 tylko jest QHD tj. 2560x1440 (MEDIAINFO - parametry pobranego pliku wideo) i jest to format 16:9 !
Niezależnie od tego gdy pobieramy za pomocą FIREFOX-a 51.0.1.6234 używając Javy (UPDATE 162) czy VIDEO DOWNLOADHELPER (6.3.3 - 09.11.2017r.) .

Ciekawe co należy doinstalować do np. GOOGLE CHROME , aby sobie ten plik pobrać (o ile oczywiście w ogóle on istnieje) .

1 polubienie

Jak nie ma jak jest.

Poustawiać - nawet na XP 11 lat z integrą - można dość plynnie mieć tyle:

Pewnie, że to słabizna zintegrowany intel hd - pamięć 384M. Ale lepiej chodzą filmy na pc z tym starociem, niż w laptopie aspire z T5400.

O matko z córkom złoto-piórkom ! NIE MA DO POBRANIA !!! 2560x1350 (19:10) to nie jest nawet QHD (2560x1440) kudy jemu do 3840x2160 ?

Dropped frames 3495/5224 (67% porzuconych przy renderowaniu) . Można “zobaczyć” (1/3 !) !
Pisać to sobie może ! Gdzie jest ten plik w rozdzielczości 3840x2024 (19:10) ?
GOOGLE oszukuje !

Za pomocą tego dodatku do Firefoxa


Ściąga się w 4K filmik z You Tube
Ten waży, aż ponad 600 MB
https://www.youtube.com/watch?v=ekz6i58kVpI
Ponieważ mój system nie pokazuje w szczegółach plików .webm rozdzielczości, zapisałem ramkę z uruchomionego pliku i pokazuje taką rozdzielczość
4K2
Więc da się ściągnąć w takiej rozdzielczości.4K4

Nie da się ustawić w VIDEO DOWNLOADHELPER 6.3.3 - Jakość wideo 3840x2160 WEBM (są tam takie wpisy) .

To znaczy, nie rozumiem cię.
Nie możesz ściągnąć tym dodatkiem?
To ściągaj innym, na przykład tym co ja.
Pisałeś, że się nie da pobierać w 4K.
A jednak da.

A jednak kłamałem. Sprawdziłem - 4k daje sie pobrać i odtwarzać płynnie na moim staruszku.
Jak się ustawia, tak się ma :wink: