Jedna strona powoduje Blue Screen?

To czy jest płynnie i liczba wyrenderowanych klatek jest zgodna z czasem , nie ma opóźnień i porzuconych klatek tego na “oko” stwierdzić się nie da !

He! Mogę naklepać screenów, że w ogóle 4k pójdzie na moim pc, któremu leci 12 roczek. Na to smplayer za głupi - pokazuje czarny ekran. Zaś mpc-hc bierze 4k i ku mojemu zaskoczeniu daje radę. Do tego ma kodeki w systemie x264vfw, lavfilters, vp8 video codec i tam visuale, directx i tam systemowy video format.
Większą jazdę mam z tv stream. Ale daję radę. Z Brazylii nie dają rady na swój stream tv, a ja ustawiam na nightly FF55 i nie ważne, czy to stream YT, czy telewizja tvn24, webcamery - mam co oglądać. http://prntscr.com/il8cw2

No, nie zepsułem. Ustawiłem pamięć obszaru sterownika grafiki na wysoki. Mam nawet więcej, niż oferuje quantum na win 7 na laptopie, czyli tam za wiele szykan, ograniczeń, kontroli itp.

W 2015 roku przeszedłem kurs naprawy po bluescreenach, jakimi mnie częstował firefox w wersji 33. Okazało się, że od tej wersji firefox przestał obsługiwać starsze sterowniki grafiki. Aktualizacje sterów GPU nic nie dały. Dopiero najnowszy sterownik do chipsetu i do LAN - naprawiły problem. To na poziomie portów - uwalało FF na serwerach - stąd bluescreeny, choć kody błędów wskazywały na konflikt z grafiką - od 2015 roku - nie zdarzył się u mnie bluescreen.

KAZDAN63 - nawet uczciwi są szykanowani i muszą udowadniać uczciwość :frowning:
Ale co Tu wymagać?