"Jesteś aktywnym użytkownikiem, więc nie masz reklam"

Na stronie głównej DP, dostałem wiadomość od Redakcji;


Reklamy zostają na stałe wyłączone, czy na jakiś czas?

Masz warunki, które musisz spełniać. Jeżeli nie spełniasz warunków, masz reklamy.

“Magiczne” zużycie procesora podczas wizyty na DP bez µBlock Origin (zużycie rzędu ~25% działającego na pełnym turbo z ~95% w stanie C0) też znikło. Na stacjonarce tego nie było widać (ani nie słychać), ale odbijało się to na płynności strony (oraz czasu działania na 1 ładowaniu) na laptopach z niskonapięciowymi procesorami oraz na telefonach. Obecnie to wygląda tak:


Jest zmiana „in plus”.

Dobre zarty, to kpina ze redakcja zastrasza włączeniem reklam za nie aktywność na portalu, panowie nisko upadliście , po odejściu @Krogulec z teamu portal sypie się technicznie i moralnie, a nowa ekipa kombinuje na różne sposoby , ja od pewnego czasu tylko zaglądam tu poczytać tylko takie tematy jak ten , nowe publikacje tylko zerkam po nagłówki, bo czytam publikacje konkurencji na rynku rodzinnym lub zagranicznym ,znam większość zespołu redakcyjnego i wiem ze dużo więcej potrafią napisać niż teraz piszą .

Kto ciebie straszy? I czym? Chyba odleciałeś po lekach.

2 polubienia

Super! A były tu jakieś reklamy? Mój Firefox się zepsuł :stuck_out_tongue:

@anon4430888 czy Ciebie nie pogryzły komary w okolice głowy ?
Administracja wyłącza reklamy z własnej inicjatywy w zamian za malutką aktywność… to chyba dobrze, że nagradza się aktywnych ?

Napisz coś sam, pokaż klasę, bądź na głównej :wink:

@wastedump serio tak straszne były/są te reklamy, że je blokujesz ?

Niektórzy przesadzają i marudzą gorzej niż ja.

@anon44333355 jeśli spełnisz warunki opisane w informacji to nie masz reklam przez miesiąc. Sprawdzanie czy aktywność jest wystarczająca na zablokowanie reklam odbywa się po każdym logowaniu.

2 polubienia

Czyli po miesiącu, muszę raz jeszcze warunek spełnić i reklam pozbywam się, na kolejny miesiąc.

Reklam nigdy nie blokowałem na DP. Czasami nie rozumiem narzekania na reklamy, a tym bardziej, że reklamy są wyświetlane tak, że nie przeszkadzają w czytaniu tekstu i całej reszcie.

1 polubienie

Tak było, ale ostatnio reklamy robiły troche syfu gdzie na powitanie w dziale “publikacje” witały nas cztery banery, a od dzisiaj czy tam wczoraj tło od x-kom. Cierpiał na tym cały layout strony gdzie same banery nie dość, że mocno rzucały się w oczy, to jeszcze przerywały teksty w artykułach.

@anon4430888
Redakcja wyłącza reklamy w podzięce ca dużą aktywność i wkład w życie portalu, a Ty wietrzysz spisek. Ochłoń trochę, bo zmiana jest jak najbardziej na plus.

I tak jest gorzej niż było ,niby lepsi redaktorzy są a teksty rok na rok gorze są , pamiętam rok 2009 kiedy zajestrowałem tu i wtedy redaktorzy byli zóltobami , ale teksty czytało innaczej ,teraz teksty pochowane, krótkie i krzykliwe jak na wp przypada , od strony technicznej forum i frontpage niby naspikowane cudenkami c o skutkuje złą obługą tego , sztywny wystrój strony .

ROTFL :slight_smile:

2 polubienia

Reklam nie ma, kiedy spełniasz kryteria. Kiedy ich nie spełniasz, są.

Ty wiesz, gdzie trzeba wstawić przecinek a gdzie kropkę? Ciężko się czyta Twoje wypociny…

2 polubienia

Warunki są śmiesznie proste, bo klepnąć 2 komentarze to żaden wyczyn.
Minus jest inny, żeby reklam nie było, a procesor z układem chłodzenie nie szalał to trzeba być stale zalogowanym. Zawsze jesteście zalogowani? Bo ja nie, loguję się jak mam zamiar coś napisać/sprawdzić. Do zwykłego przejrzenia strony nie loguję się, więc u mnie DP jest zawsze poblokowane.

Ja jestem, cały czas zalogowany.

2 polubienia

czyli co miesiąc musze spelniac te kryteria ? czy wystarczy ze tylko jeden raz teraz dodam 2 komentarze gdzies i już na zawsze nie będę miał reklam ?

“…przynajmniej jeden z poniższych warunków.” Wystarczy że dodasz 2 komentarze. To wystarczy. Co miesiąc musisz spełniać jeden z warunków, aby reklamy zostały wyłączone.

1 polubienie

Tak, warunki nie są szczególnie wyśrubowane :slight_smile:

2 polubienia

@tomekb

Zmieńcie kolor czcionki w dymku bo nic nie widać :smiley: #drobnymdruczkiem

EDIT

Jaka jest różnica zgody pomiędzy > ZAMKNIJ < a > OK < ??

1 polubienie

@Lisek @Docent faktycznie dziwne, powinno nam wystarczyc zamknij w przypadku takich powiadomien?