"Jesteś aktywnym użytkownikiem, więc nie masz reklam"

Powinno wystarczyć. To na jedno i tak wychodzi.

A ja chcę reklamy oglądać. Mam się teraz wylogowywać jak nic nie pisze czy zakładać multikonta? :slight_smile:

BTW Gdzie się podziała podstrona “Redakcja”? Jestem ślepy czy już nie można sprawdzić kto jest członkiem redakcji?

O portalu / Kontakt ≈ Redakcja

https://www.dobreprogramy.pl/OPortalu.html#redakcja

obraz

obraz

Ale z tego co widzę maile innych wyparowały - może przez RODO i nikt się nie zgodził :see_no_evil: :hear_no_evil: :speak_no_evil:.

To znalazłem, ale żadnego nicku redaktora tam nawet nie ma

2 polubienia

Akcja z “od-blokowaniem” portalu dla stałych “aktywnych” użytkowników jest naprawdę fantastyczna i zasługuje na oklaski :clap: .
Muszę przyznać że nie spodziewałem się takiego gestu ,w dobie permanentnej Monetyzacji jest to tym bardziej zaskakujące ,acz wyjątkowo przyjemne.
Kryteria odblokowania reklam są powiedzmy to sobie szczerze wyjątkowo łagodne i bezproblemowe do spełnienia. Ze swojej strony mogę napisać tylko jedno proste słowo ,dziękuje :smile:

6 polubień

@Jaro070 Pozostaje wejść w bloga redakcyjnego i tam klikać w avatary…

A ja widzę sens. Po co pisać do losowego redaktora, jak można napisać na jedną skrzynkę, możliwe, że wszyscy mają dostęp do jednej skrzynki co przyspieszy odpowiedź :wink:

Na to wygląda

Dodam tylko, że konkurencja nie ukrywa kto jest redaktorem



https://pclab.pl/redakcja.html

Może ukrycie Redakcji to pomysł WP?

2 polubienia

Dziwisz się,że się wstydzą? :wink:

Stawiałbym na to, że administracja może zdecyduje się na szersze publikowanie na głównej wpisów blogerów, przez co granica między redakcją, a blogerami zostanie zmiejszona.

A ludziom jeden ch… kto to napisze, ważne że z sensem.

Chyba też nowy członek doszedł do pisania newsów na głównej DP.

A informacje takie jak kto jest redaktorem itd. powinny być publiczne. Inne serwisy tego nie ukrywają.
Od kiedy z WP działają, to i chyba takie informacje zostały ukryte. Może WP tego wymaga? :roll_eyes:

Zaraz pojawią się tylko i wyłącznie inicjały na koniec wpisu. Żeby było trudniej dojść kto takie dziadostwo piszę, jest na to spora moda we wszystkich plotkarskich gazetkach.

Trudno powiedzieć bo je blokuję, z założenia.

@wastedump Czyli taki polaczek :smiley:

Ja nie wiem jak ty ale ja na DP wchodziłem dla treści nie dla reklam. Jeśli w artykule pierwsze co widzę to wielki baner na 3/4 mojego ekranu to coś jest nie halo. Na blogu było/jest jeszcze gorzej bo tam baner tej samej wielkości jest już zaraz na początku tekstu.

Mówię oczywiście o starej wersji portalu, w obecnej nie mam reklam chociaż i tak już nie czytam nic poza durnymi tematami. Niestety od kilku miesięcy nadal nie znalazłem nic ciekawego lub czegoś co nie jest domysłami redakcji.

@anon54006378 Czyli moje wypociny testowania 18 przeglądarek na Windowsa i test 27 przeglądarek na Androida to

Nie mówiąc o blogach innych osób z świetnymi recenzjami i innymi ciekawymi wpisami… Chodź faktycznie, ilość newsów, które można by opisać jednym zdaniem także wzrosła i może dlatego tak źle odbierasz całą resztę.
Szkoda.

Po co to piszę ? Hmm… blogerzy, którzy próbują zarobić parę groszy na swoje drobne wydatki starają się i aż smutno się robi, gdy czyta się takie komentarze jak Twój. Ja akurat jestem z tych, którzy nie mają w tyłku opinii innych, dlatego zareagowałem na Twoją opinię, co nie oznacza, że nie możesz mieć racji.

Trzymaj się :wink:

EDIT
A reklamy ? Sam blokowałem kiedyś wszędzie ! Do czasu, gdy pewne strony przypodobały mi się, a brak wyskakujących reklam na DP jest plusem, reszta w niczym mi nie przeszkadza

A ty to kto? Ruseczek? Germanek?

Polak, nie polaczek cebulaczek.

Może tego nie podkreśliłem ale nie mówiłem nic o blogu poza reklamami. Oceniamy tutaj reklamy i redakcje za nie odpowiedzialną.

Na blogu każdy pisze co chcę. Nie ukrywam że jakość treści jest wielokrotnie lepsza niż na portalu który tylko ogłupia albo leje papkę (nawet reklamy porządnej nie potrafią napisać). Nie mniej wiele poruszanych tematów (obecnie chyba większość wpisów to testy mniej lub bardziej obiektywne) do mnie nie trafia więc staram się nie oceniać bo znowu kogoś zaboli tyłek i będzie afera.

Wyprzedając pytanie. Twoje różnorakie testy to z tego co widzę/pamiętam w 99% subiektywną ocena lub podsumowanie wyników testów (porównanie przeglądarek na ten przykład). Powyżej chodziło mi o to że na blogu też weszło sporo wpisów “partnerskich” gdzie jest pisane bo sponsor coś dał i kazał napisać. Moim zdaniem nie powinno to iść w takim kierunku.

I w takich przypadkach opinia, czy też recenzja, nigdy nie będzie szczera. Z góry sponsor założył, że produkt, czy co tam, ma być zachwalany.