"Jesteś aktywnym użytkownikiem, więc nie masz reklam"

Ja gdybym dostał coś do zachwalania to bym tak zrobił, ale powiedział kumplowi wady, ładnie opisał, a on z tego by zrobił “poprawkę” jako swój wpis na blogu :wink:

Wiadomo, że negatywy byłyby lepiej czytane.

bo sponsor coś dał i kazał napisać

Wyszło na to, że za marną forsę zaspamowali duże forum internetowe, bo to raz umowa z portalem, a drugi raz, że gnojowisko zrobili z forum i forum nic z tego nie będzie miało.

X-COM - Ależ te kupy, to skarby! Trzeba nawozić użytkowników!

Swoją drogą, ta akcja z konkursem jest na urągających warunkach monopolistycznych, zresztą praktyk nielegalnych.

Za co będą wisieli?
A za Ziobro, za ziobro…

Nie masz już żadnego umiaru, w tych swoich bredniach…

2 polubienia

To już są po prostu czyste herezje, weź się człowieku ogarnij i zastanów co piszesz czasami. Dla ciebie to najlepiej by było jak by wszyscy zostali w tyle za technologią. W czym ty widzisz problem człowieku? Naprawdę przeszkadza ci Intel bo dał do konkursy procesory i5, a ty siedzi na core 2 duo i czujesz się lepszy i wypluwasz swoją złość nie mając kutemu najmniejszych powodów. Ogarnij się jesteś dorosłym człowiekiem więc myśl jak dorosły człowiek a nie czasami wychodzi z ciebie taki rozwydrzony bachor. Ja mam coś słabszego, nie mogę mieć na obecną chwile tego lepszego, to będę pisał głupoty byle wyszło na moje. Tak właśnie robisz człowieku.

3 polubienia

Ciekawe. Włączyłem na zalogowanym nano adblocker i jeszcze blokuje kilkanaście rzeczy. Czy na pewno DP ma wyłączone elementy reklamowe dla aktywnych?

Reklam nie ma, ale skrypty statystyk nadal aktywne.

1 polubienie

@anon72825314, dzięki za odpowiedź. @Tomekb, czy możecie też ukryć te słowa reklama? Bo w miejscu wyłączenia tego widnieje jeszcze słowo… :grinning:

Ja bym zostawił napis, przynajmniej wiem co mnie czeka gdy przestanę być aktywnym userem :stuck_out_tongue:

2 polubienia