Jesteś nowym użytkownikiem - przywitaj się!

Witam ! Mam na imię Andrzej i podobnie jak anuś wieku nie podam, bo jestem Stary :slight_smile: - oczywiście wiekiem, a nie doświadczeniem w sprawach że tak powiem związanych z kompem.

Yo.I’m Piter (Piotr) and I greet all cordially…

Dobra…jestem polakiem, mieszkam w Policach kolo Szczecina mam 17 lat. Najleprze forum jakie widziałem. Reasumując moge stwierdzić ze można tu sie dowiedziec praktycznie wszystkiego. Jeah. I like it :wink:

Życze wszystkim abyscie dowiedzieli sie wszystkiego co tylko chcecie :wink:

Yo!

hey! jestem kapsel i mam 15 latek!

Jak Ty jesteś nowy to ja jestem matka Tersa z Kalkuty :PPP

http://forum.dobreprogramy.pl/profile.p … le&u=10855

I na dobry początek nowej kariery pamiątka pod avatarem. :twisted:

I proszę zmienić podpis bo zaraz zarobisz następne 8)

co?? myslisz ze jeden kapsel jest w polsce?? pomysl troche :x :roll: :evil:

K@PSeL dziecko drogie pomimo że masz neo myślisz że nie jestem w stanie Cię namierzyć (BTW zresztą Vista to również TWoje kolejne wcielenie 8) 8) 8) ). I radzę po raz kolejny zapoznać się z regulaminem i definicją podpisu oraz maksymalnymi rozmiarami grafiki jakie możesz w nim zamieścić.

ok ok. aha i kapsiu…! to tez ja:P

UWAGA - Nowy :stuck_out_tongue:

COs na pooczatek: 19 latkowiec jestem i aktualnie studiuje Neofilologie j.Angielskiego na PWSZ w Plocku. Komputerek zawital do mnie w 97 r. Stary dobry 133, 16 ram, dysk 1.2 gb :stuck_out_tongue:

Jestem Erudytą wiec nie mam jakiejsc wyspecjalizowanej widzy ani jednego okreslonego celu, ale postaram sie pomoc jak tylko bede umial.

Aha jeszcze jedno… Idioci, debile i inni 3 paskowcy - ogolnie ludzie bez mozgu - prosze trzymac sie odemnie z daleka, to taka moja mala prosba. :lol:

Chciałem powiedzieć wszystkim heloł… nazywam się Wojtek i mam 12 lat :wink:

To joke oczywiście bo lat mam dwa razy więcej :slight_smile:

Witam mam na imie Marcin, mam 21 lat i jak niektorzy trafiłem tu calkiem przez przypadek. Troszke się tu rozejrzałem i znalazłem wiele ciekawych i interesujących informacji. Jeszcze raz witam wszystkich :slight_smile: :slight_smile:

Witam!

mam nadzieję, że to forum spełni moje oczekiwania. często poszukuję informacji i programów, które trzeba spod ziemii wydobywać. być może użytkownicy tego forum będą potrafili mi pomóc, a i ja więdzą się podzielę :smiley:

jeszcze raz witam i pozdrawiam serdecznie 8)

Witam Wszystkich. jestem Milena uwielbiam czyta książki ,słuchac muzyki i kombinowac na kompie co narazie za bardzo mi nie wychodzi :smiley:

Witam serdecznie!

Jestem “młodym” duchowo i stażem (aczkolwiek w sile wieku) użytkownikiem Forum. Na temat trafiłem trochę przypadkowo. Pora więc nadrobić zaległości z przedstawieniem się. Oto moja “ankieta personalna”:

  • imię:Mietek

  • nazwisko:Budzyński

  • miejsce zamieszkania:Dęblin

  • zainteresowania: sport (piłka nożna, siatkówka,lekkoatletyka, boks),

film, literatura, rozrywki umysłowe, komputery.

Pozdrawiam!

Cześć wszystkim!

Mam na imię Ania i chwała temu, kto założył takie cudne forum.

:smiley:

Uszanowanie :smiley:

Mam na imię Krzysiek. Mam aż 14 lat :lol: Mieszkam w Cze-wie. Lubie serfowac po internecie… Trafiłem tutaj przez przypadek… Było to tak… Pilnie poszukiwałem programu któy odtwarza plik .amr :smiley: i suzałem na vortalu ale nie znalazłem wiem kliknąłem na zakładke forum i tak jakos juz tutaj sie zarejesrtowałem i zakladam przynajmniej 10 razy dziennie :stuck_out_tongue:

3mka

Siema. Jestem andrut, a dokładniej Maciek i mam 14 lat. Trafiłem tu, kiedy szukałem w googlach dbrego forum, gdzie mógłbym zasięgnąć porad i przedstawić swoje problemy. Mam nadzieję, że trafiłem pod dobry adres :wink:

witam wszystkich, jestem nowym uzytkownikiem michael41, to 41 to nie jest mój wiek, mam 31 lat, mieszkam w bytomiu, jeżdżę na nartach, rowerze i takie tam, pozdrawiam wszystkich, Michaś

Witam wszystkich, jestem Kitana i mam 22 latka.

Interesuje się webmasteringiem, końmi, fantastyką i krajami azjatyckimi.

Mam zamiar poświęcic dla tego forum troszkę swojego wolnego czasu. Troszkę, bo mam go niewiele … ale postaram się :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich.

Witam Wszystkich.

Mam na imie Tomek, moj wiek okresla sie na 26 lat, mieszkam w Lesznie i aktualnie poszukuje stalego zajecia. Moje zainteresowania to : fotografia, komputery, internet, podroze. Jak mam wolny czas to lubie odwiedzac Interesujace fora duskusyjne i wogole przekopywac Siec w poszukiwaniu informacji. Pozdrawiam.

Witam

Mam na imie Goska, mieszkam w Zabrzu.Znalazlam sie przypadkiem szukajac dobrych programow. :smiley: