JUz niedługo bedzie nas 10 000

Na forum lada chwila zarejestruje sie 10 000 uzytkownik ciekawe kto bedzie tym szczesliwcem. A tak wogole to sporo nas :slight_smile:

Sądzę, że będzie to któryś ze starych użytkowników, który zarejestruje się po raz drugi… Tak dla zabawy, by być tym 10000.

Wg mnie 10000 osobą powinien być ktoś przypadkowy, nie zdający sobie z tego sprawy…powinien otrzymać etykietkę 10000 :stuck_out_tongue:

możemy zrobić masowe oficjalne odliczanie :slight_smile:

Czyli kolejny nabijacz?? :evil: :evil:

chodzi ci o mnie czy o mój pomysł? to tylko pomysł hehe :slight_smile: wyluzuj :smiley:

Do Ciebie nic nie mam komentuję tylko Twój pomysł - wolność wypowiedzi a nikogo nie obrażam :slight_smile:

rozumiem :slight_smile: ja tylko taki pomysł dałem…przecież nie musi być on realizowany :wink:

co do osoby która będzie tym szczęśliwcem to uważam że będzie to osoba przypadkowa które zarejestrowała się na forum np. żeby ktoś udzielił pomoc w jakieś sprawie :wink:

Ale chodzi mi o to odliczanie nie chciałbym żeby to wyglądało że jak się ktoś zarejestruje ktoś pisał mamy już xxx userów i tak co chwila - czaisz??

tak, jasno i zrozumiale heh 8)

angelo1101 lepiej postow to nie mozna nabijac takimi tematami :ok:

Pomysł beznadziejny.

Wielka szkoda, że moderatorzy nie przychylnie wyrazili się o moim pomyśle usuwania nieaktywnych kont :slight_smile: Byśmy świętowali przybycie nie 10-tysięcznego usera, a co najwyżej 5-tysięcznego :lol:

taką decyzję może podjąć tylko administrator

zresztą - to, że ktoś nie uczestniczy w życiu forum, nie oznacza, że w końcu tego nie zrobi - dlaczego pozbawiać ich takiej możliwości ??

zresztą część starych kont została jakiś czas temu usunięta

i co z tego skoro i tak nawet połowa na forum regularnie nie pisze ani nie pomaga :D:D

dokładnie zgadzam się z tobą :smiley:

tak :rofl:

heh niedługo bedzie nas 10 000 ale co z tego jak niewiele osób nie korzysta z tego forum.

tez sie ciesze :smiley:

Złączono Posta : 19.07.2005 (Wto) 9:37

no ale wazna jest sama liczba :smiley:

Mnie to lotto. Może i być 10000000000 a i tak połowa z tego (mniejsza) będzie coś pisała.

Motorniczy połowy są zawsze równe :wink:

Pozdrawiam :wink:

Ale może czyta :?: I co takich tylko czytających mamy dyskryminować usuwając im konto :?: Sam bywam na niektórych forach wyłącznie jako czytujący, nic tam nie piszę, a zarejestrowałem się dla świętego spokoju, a nuż kiedyś wreszcie coś napiszę.