JUz niedługo bedzie nas 10 000

Bo kilkuset zostało skasowanych. :slight_smile:

w/g mnie i dobrze. Jak nie piszą to i kasacja 8)

Ostatnio kasowałem userów którzy mieli strony :X pod www. :wink:

no ja kiedyś też tak z ciekawości przeglądałem profile i też natrafiłem na takie stronki. Miałem o tym poinformować administracje ale jakoś mi to z głowy wyleciało :slight_smile:

to ja

Nieprawda. Lazikar Cię “wyrolował” :stuck_out_tongue: Jesteś już 10327 userem. Zlukaj sobie w profilu :smiley:

PS Lazikar, przepraszam jeśli Cię źle zrozumiałem :idea:

PS 2 Za to ja byłem zaszczytnym numerem 150 :smiley:

A tutaj dowód

100000003ri.jpg

dokładnie

no i zaraz zacznie się wojna :smiley:

poczekajmy do rana na wypowiedź admina

na stronie forum - faktycznie jest to 10 000 usr, ale w bazie danych 10 327

Tak tylko na stronie forum

Tym samym nie jest prawdziwym 10 000 userem :smiley:

Update:

Sprawa została wyjaśniona, wiec chyba czas zamknąć temat.

Jeśli nie liczyć skasowanych kont to na chwilę obecną jest to 10000 user, ale równie dobrze zaraz jakieś konto może polecić i znów licznik zostanie cofnięty poniżej magicznej bariery 10000. Jednakże bazy danych się nie oszuka i ona dalej będzie zliczała userów. Lazikar dał linka do usera, który w bazie danych widnieje pod numerem 10000.

tak czy inaczej gratulujemy dobrego wyboru jakim jest forum dobrychprogramów, i mamy nadzieję, że nasza współpraca ułoży się pomyślnie ku zadowoleniu wszystkich - jeszcze raz witam serdecznie

Witam serdecznie, 10000. użytkowniku tego forum :).

6210RLZ czy jesteś nowym userem czy może któryś ze starych sie znów zarejstrował??

ano dobre pytanie za 10k punktów 8)

moje gratulacje =D>

powinnieś wygrać kosz bananów chiquita za chwałe i glorie bycia 10k userem forum 8)

zgadnijcie? 8)

zarejestrowales sie ponownie :stuck_out_tongue:

chyba 8)

No i co z tego że jest jakis 10 000 jest taki sam jak kazdy, proponuje zamknąć bo to już po 10 000.