K750i - kupić czy nie

ale wydaje mi sie że to będą normalne aplikacje tylko w innych rozdziałkac … chodzi mi o to że chyba nie wymyślili nic tylko dla tego koma ??? racje mam ???

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 9:36 został dopisany post przez superkuba10

aaa i jedna rzecz jeszcze : jak to jest z tymi styerami dzwięku i ekranu od w810i oraz softem od w800i … nie psuje to komóry ???

No nie ma gry, która chodzi tylko na tym soniaczu, chodzi o to, że gry pisane są pod rozdzielczość a nie pod konkretny modle telefonu, w sumie na większej rozdzielczości, czy mniejszej też gry powinny działaś, ale to już gorzej się gra, bo obraz nie mieści się na ekraniku telefonu, lub jest za mały.

a w jaki sposób ma to psuć fona?? Chodzi o to, że możesz wgrać tam soft od w800i, ale od w810i już nie, dzięki czemu masz Walkmana.

A wyświetlacz w w810i jest żywszy dzięki innym sterą.

Jakiś miesiąc temu kupiłem na allegro w810i na 309zł z przesyłką. Więc możesz tam troszkę do niego dołożyć.

bo mam też możliwość poczekać na 6680 jakis miesiąc … albo i troszke więcej … opłaca się ??? bo k750i mi sie podoba a n70 jak narazie za drogo dla mnie :slight_smile: niestety …

Nie ma co się pchać w N70 teraz bo to antyk z zamulonym symbianem, to był początek N-ek i teraz są dużo lepsze symbianowce.

Co do 6680 to posiada UMTS, jakiegoś tam Symbiana OS 8.0a. Ale nie miałem z tym telefonem styczności więc nie powiem co o nim myśle. Z wyglądu na fotkach jakaś cegłowata koma no i nie ma Radio.

s60 v2 posiada :slight_smile: skoro takie masz zdanie o n70 to chyba SE lepsze … a da siew tam wgrac jakieś programy lepsze tzn. jakiś antywirus … coiś ja microsoft office ,ciekawe mapy polski ( ale takie żeby działaly bez gps ) :slight_smile: ??

To nie do końca tak, bo N70 pod względem funkcji jest wartościowszym telefonem od K750i.

tutaj na forum ktoś pisać, że są jakieś programy obsługujące pliki office’a ale ja o tym nic nie wiem i wątpie :stuck_out_tongue:

ja wiem że n70 funkcjonalniejsze … ale mi zalezy na telefonie z dobrym aparatem ,jakimiś fajnymi grami i niezłym playerem ,bezawaryjnym i tanim :slight_smile:

No to właśnie mówię o w810i. Nie ma joya i awaryjność spada w porównaniu do k750i. Mają tą samą matrycę aparatu, która jest jednocześnie jedną z lepszych na 2.0MPx. Muzyka to lepiej brzmi w Walkmanie. Na tą rozdziałkę jaką masz w K750i, czy w W810i jest sporo gier.

ja obcowałem z 6680 :wink:

polecam telefon… wgrywasz tylko colorfixa, libsy allinone dla os8 i każda gra z n-gage ci chodzi :wink: (oczywiście ze starego gada, nie n-gage 2.0 :wink: )

kr110 ten W810i to wypas !!

SX1 :smiley: :wink: :stuck_out_tongue:

Teraz K750i to się nie “opyla” kupować. Chociaż jestem użytkownikiem K750’ki to bym drugi raz nie kupił tego telefonu. Proponował bym coś nowszego np. K660i, W660i.

ale Żelek wiesz … z kasą narazka krucho :slight_smile:

Pozbieraj jeszcze “sałaty” i kup coś porządnego.

no raczej nie mam czasu … chłopie mój tel musze sprzedac … bo sie sypie … .niedawno naaprawiałem go i nie chce go już … bo ja pózniej naprawiać nie będe …sprzedam niech sie kto inny martwi … a co sądzicie o noki 6600 ,3650 ??

6600 lepsza. Ale jak już masz cudować to bierz tego K750i.

akuratnie ja mam 3650 a mój brat ma 6600 :wink: fajne fony ale 6600 raczej lepsza :stuck_out_tongue: chodzą gry z n-gage, ma motywy, dużo ramu, więcej działających aplikacji, jest mniejszy i ma ciut lepszy aparat…

ale przecież za 200zł można zdobyć 6630 lub 6680 :wink: i to w dobrym stanie!

jeśli chcesz napisz PW a ja dam ci kilka GG żeby spytać właśnie o te fony…

Czegoś nie rozumie. Piszecie że to górna pólka, a wystarczy wejść na stronę skąpca i tam okazuje się że ceny k750i zaczynają się od 599 zł zaś K800i od 469 zł. Więc wydaj mi się że godniejszy uwagi jest k800i. A czasy kiedy to była bardzo górna półka już minęły.

http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=& … 00&x=0&y=0

http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=& … 00&x=0&y=0

Nikt nie kupi K750 za 600zł.

Poszukasz na allegro i masz za 240zł

Ja myślę , że przejście z Nokii na SE jest dobrym rozwiązaniem szczególnie na K750i :slight_smile: