K750i - kupić czy nie

no ok … a jak z klawiszami … nie zacinają sie ,wygodne ???

W K750i wszystko jest wygodne. Z joystickiem bywa różnie, ale jak dbasz o telefon, nie zakopujesz w piachu, nie kąpiesz go w basenie to na prawdę jest to telefon first class.

tu przegiąłeś… k750i jest niewytrzymały i nadaje się tylko do szpanu :stuck_out_tongue:

jak chcesz coś funkcjonalnego to kup n70… jak chcesz szpanerski k750i to proszę bardzo :wink:

nie kupuj tego starocie sam go mialem lipny fon :stuck_out_tongue:

a takie pytanko : mam nokie 6230i i szukam do niej programów GPS które niekoniecznmie wykorzystują moduł GPS :slight_smile: znalazłem Szwędraczek i nAviExpert :slight_smile: dobre to ???

takie sobie na telefonie bez gps musisz miec pakiet internetowy aby z tamtych programow korzystac one wszsystko z netu pobieraja za kase

a drogo to ??? jak sobie wykupię pakiet %MB darmowych w Plusie to starczy na kiloka dni chociaż ???

nie wiem z czego to wiem to w plusie jest najtanszy pakiecik internetowy 50 mb za 10 zl tyle to ci moze sluzyc na dlugo

a 20 mb za 5 zł starczy ??

nie lepiej kupic 50 ;] jak nie wykorzystasz na gps to np. na gg;]

nie gadam na gg i nie szperam w necie z komy ( 6230i ma za mały screen ) a jakiś dokładny ten szwędraczek ???