Kapele rockowe jakie polecacie?

Witam jakie kapele rockowe polecacie taka w miare lekka muzyka wpadająca w ucho i która ma porządne teksty :mrgreen:

Typowo Rockowe to może U2… Z innych mieszanek rocka np. Punk: Green Day, Blink 182, Farben Lehre Z NuMetalu: Linkin park, Limp Bizkit, POD…

Oj to temat rzeka - King Crimson, Led Zeppelin, The Cure, Depeche Mode, Frank Zappa, Gong, Cream i inne.

Złączono Posta : 10.08.2006 (Czw) 18:09

Wejdź na

http://www.progarchives.com/

tam jest to właśnie co człowiek powiniem słuchać. :o

Sprecyzuj dokładniej jaki Rock cię interesuje… Wiesz Rock jest podzielony na kilkanaście różncyh podgatunków… I niewątpliwie jest to temat rzeka… Także może troszkę dokładniej :D.

P.O.D kiedyś wpadało w ucho. Teraz git

koniecznie ich posłuchaj :smiley:

posłucham sie waszych rad a może jeszcze jakies zespoły typu np The rasmus,Myslovitz,Bon Jovi

Cos łatwego? Mysle ze składanki typu Greatest Hits Queen, Beatles, Guns n’ Roses. Jeżeli potrzebowałbyś juz mocniejszych wrażen to polecam Fire and Water Free, A Night At tHe Opera Queen czy IV Led Zeppelin :slight_smile: Tak w ogóle polecam moją stronke o rocku : http://www.rockforever.w.pl :slight_smile:

LAST FM

Bardzo fajna stronka.

Reszte zobaczcie sami :wink:

Twisted Sisters- szczególnie hit I wanna Rock

Dokładnie :slight_smile:

Z rocka polecam m.in Come, Audioslave i Queens of the Stone Age :]

a ja Ci polece zebys posluchal tego radyjka, bardzo ciekawa muzyczka, a moze cos nowego znajdziesz

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 0:20

a jesli chodzi o kapele to moge polecic:

Flaw, Godsmack, Sentenced, Disturbed, Tool, 10 years, Seether, Idle Sons, In flames (ale to juz ciezsze, niemniej jednak godne posluchania), jest jeszcze wiecej

tylko dlaczego nit nie wymienił jeszcze Uriah Heep :wink:

Fajnie jakby autor tematu sprecyzował chociaż trochę ten rock jaki lubi, bo jak powiedział gimbo to jest temat rzeka. Niech autor rzuci jakąś kapelę, którą lubi a my zarzucimy mu z podobnego gatunku.

A propos moich ulubionych kapel rockowych: http://www.last.fm/user/Maesky/charts/? … t&range=83

Tu nie wolno reklamować swoich stron.

A co do tematu, soundtrack z nfs jest fajny :rotfl:

thx :wink:

Ford

:rofl:

Jako gatunek muzyki, nu-metal przedstawia się bardzo dobrze.

Kapele są godne polecenia.

Sam jestem fanem Linkin Parka.

Teraz czekam na ich nową płytę.

Także bardzo lubię tą kapelę i jestem jej wielkim fanem… A na płytę już czekam od Września 2004 bo wtedy miała się pojawić ( pierwsze progozy na to wskazywały ). Ale ostatnio lubię także posłuchać GreenDaya oraz Blinka 182. Z mocniejszych polecam ramsteina oraz ( jeśli ktoś lubi napażanie [ja tak średnio, ale to jest wyjątek] ) EXPLOITED a zwłaszcza płytę “■■■■ The System”. Z inncyh bardziej lajtowych Rockowych to U2 ( bardzo lubię )… Z Hardrocka to może AC\DC… Tak ajk wspominałem temat rzeka, więc lepiej sprecyzować i zawęzić trochę to określenie Kapele Rockowe ;).

Bo stare dobre już znikneło z pola widzenia nowego pokolenia.

Z polskich kapel polecam: Klan, SBB, Perfekt (stary).

Poza tym swietny jest brytyjski nurt Canterberry: Gong, Soft Machine, Khan, Caravan, Egg, Steve Hillage.

I coś na deser : Planet X, Michel Camilo, 7 for 4, Eberhard Weber, John Scofield, Pat Metheny, Jaco Pastorius, Weather Report, Yes, Genesis, Joe Zawinul etc. etc.

Oczywiscie SIMPLE PLAN! Green Day

Guns N’ Roses

Led Zeppelin

Queen