Kapele rockowe jakie polecacie?

(Kubekster) #1

Witam jakie kapele rockowe polecacie taka w miare lekka muzyka wpadająca w ucho i która ma porządne teksty :mrgreen:

(system) #2

Typowo Rockowe to może U2... Z innych mieszanek rocka np. Punk: Green Day, Blink 182, Farben Lehre Z NuMetalu: Linkin park, Limp Bizkit, POD...

(Rkizeweter) #3

Oj to temat rzeka - King Crimson, Led Zeppelin, The Cure, Depeche Mode, Frank Zappa, Gong, Cream i inne.

Złączono Posta : 10.08.2006 (Czw) 18:09

Wejdź na

http://www.progarchives.com/

tam jest to właśnie co człowiek powiniem słuchać. :o

(system) #4

Sprecyzuj dokładniej jaki Rock cię interesuje... Wiesz Rock jest podzielony na kilkanaście różncyh podgatunków... I niewątpliwie jest to temat rzeka... Także może troszkę dokładniej :D.

(Danielm86) #5

P.O.D kiedyś wpadało w ucho. Teraz git

(Błażej) #6

koniecznie ich posłuchaj :smiley:

(Kubekster) #7

posłucham sie waszych rad a może jeszcze jakies zespoły typu np The rasmus,Myslovitz,Bon Jovi

(Ku Ba90) #8

Cos łatwego? Mysle ze składanki typu Greatest Hits Queen, Beatles, Guns n' Roses. Jeżeli potrzebowałbyś juz mocniejszych wrażen to polecam Fire and Water Free, A Night At tHe Opera Queen czy IV Led Zeppelin :slight_smile: Tak w ogóle polecam moją stronke o rocku : http://www.rockforever.w.pl :slight_smile:

(Dawid Tworzy) #9

LAST FM

Bardzo fajna stronka.

Reszte zobaczcie sami :wink:

(Maartin 14) #10

Twisted Sisters- szczególnie hit I wanna Rock

(Czyzu7) #11

Dokładnie :slight_smile:

Z rocka polecam m.in Come, Audioslave i Queens of the Stone Age :]

(Maciek25 1977) #12

a ja Ci polece zebys posluchal tego radyjka, bardzo ciekawa muzyczka, a moze cos nowego znajdziesz

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 0:20

a jesli chodzi o kapele to moge polecic:

Flaw, Godsmack, Sentenced, Disturbed, Tool, 10 years, Seether, Idle Sons, In flames (ale to juz ciezsze, niemniej jednak godne posluchania), jest jeszcze wiecej

(Airborn) #13

tylko dlaczego nit nie wymienił jeszcze Uriah Heep :wink:

(Maesky) #14

Fajnie jakby autor tematu sprecyzował chociaż trochę ten rock jaki lubi, bo jak powiedział gimbo to jest temat rzeka. Niech autor rzuci jakąś kapelę, którą lubi a my zarzucimy mu z podobnego gatunku.

A propos moich ulubionych kapel rockowych: http://www.last.fm/user/Maesky/charts/? ... t&range=83

(Ford Fokus) #15

Tu nie wolno reklamować swoich stron.

A co do tematu, soundtrack z nfs jest fajny :rotfl:

thx :wink:

(Bunio) #16

Ford

:rofl:

Jako gatunek muzyki, nu-metal przedstawia się bardzo dobrze.

Kapele są godne polecenia.

Sam jestem fanem Linkin Parka.

Teraz czekam na ich nową płytę.

(system) #17

Także bardzo lubię tą kapelę i jestem jej wielkim fanem... A na płytę już czekam od Września 2004 bo wtedy miała się pojawić ( pierwsze progozy na to wskazywały ). Ale ostatnio lubię także posłuchać GreenDaya oraz Blinka 182. Z mocniejszych polecam ramsteina oraz ( jeśli ktoś lubi napażanie [ja tak średnio, ale to jest wyjątek] ) EXPLOITED a zwłaszcza płytę "Fuck The System". Z inncyh bardziej lajtowych Rockowych to U2 ( bardzo lubię )... Z Hardrocka to może AC\DC... Tak ajk wspominałem temat rzeka, więc lepiej sprecyzować i zawęzić trochę to określenie Kapele Rockowe :wink:.

(Rkizeweter) #18

Bo stare dobre już znikneło z pola widzenia nowego pokolenia.

Z polskich kapel polecam: Klan, SBB, Perfekt (stary).

Poza tym swietny jest brytyjski nurt Canterberry: Gong, Soft Machine, Khan, Caravan, Egg, Steve Hillage.

I coś na deser : Planet X, Michel Camilo, 7 for 4, Eberhard Weber, John Scofield, Pat Metheny, Jaco Pastorius, Weather Report, Yes, Genesis, Joe Zawinul etc. etc.

(Bouuvier1) #19

Oczywiscie SIMPLE PLAN! Green Day

(Morgenowsky) #20

Guns N' Roses

Led Zeppelin

Queen