Kapele rockowe jakie polecacie?

Polecam te zespoły rockowe :smiley:

COMA - Świetny POLSKI zespół

EVANESCENCE - Najlepszy według mnie zespół rockowy na świecie

No z tym to bym polemizował - najlepszego to nie ma tak na prawdę, ale najlepsza progresywna płyta rockowa to zespołu REFUGEE pod tym samym tytułem.

Najlepsza rockowa płyta gitarowa to LAYLA zespołu DEREK AND THE DOMINOS.

Z progresywnego metalu to PLANET X.

Według mnie oczywiście.

Polski rock:

IRA, Ptaky, T-love, Myslovitz, The Calog(moze bardziej alternativ)

Nirvana, U2, reszte znajdziesz w archiwum(link na dole)

Zresztą nie zamierzam tu niczego reklamować(to co dobre samo się reklamuje), ale powiem jedno… Dobra muzyka rock, odrobina popu/britpopu dobrego(Colplay) to w każdy tydzień w Piątek od 18 - 22 w Trójka Polskie Radio leci Lista Przebojów Trójki. Prowadzi Marek Niedźwiedzki…

A jak szukasz starych kawałków lub coś przeoczyłeś to wejdź na strone www.polskieradio.pl/trójka/lp3 i tam znajdziesz w archiwum list przebojów notowania z kazdego tygodnia od 88 roku bodajże…

No Nirvana to Bardziej Grunge ale też polecam i T. Love

Widzę, że kolega zna się :slight_smile:

Z polskich polecam: Myslovitz, Pogodno, Ścianka, Świetliki, Brygada Kryzys, Chupacabras, Klaus Mitffoch, Republika, TYmon & Transistors.

balzac szukam Cię i szukam i znalzłem! Wrescie ktoś z moojego miasta!

No i gdzie mogłem znaleźć tylko w temacie o rocku. Co do rocka to Kult jeszcze… :smiley: no i T.Love (pierwszy album jaki mialem to wlasnie T.Love!)

No jak ja mogłem zapomnieć o tych dwóch kapelach! :smiley:

Ktoś chce porządnego kopa to niech weźmie się za: Slayer, Motorhead, Prodigy, The Exploited, KSU, Siekiera, Armia (wczesna) oraz takie starocie jak MC5 i The Stooges.

HA a ja niby rapu słucham a takie kapele tez znajde w płytotece… :wink:

Ty i Slayer? Szatan :mrgreen:

Ty i Motorhead? To rozumiem, Lemmy od dawna inspiruje młodych ludzi swym sposobem bycia 8)

n/t

Lenny Valentino, Lao Che, Tymon i Trupy, Dezerter, Red Hot Chili Peppers, Jane’s Addiction, Tool, Television, The Clash, Interpol, Gang Of Four, Joy Division, Kyuss, QoTSA, Homo Twist, Lard, Kury, Pudelsi, Pearl Jam, Voivod i oczywiście The Doors.

A ja polecm

OASIS

MUSE

PLACEBO

The Verve

i wiele innych:)

The Offspring

Blink 182

Sum 41

Green Day

Red Hot Chili Peppers

The Rasmus

The Ramones

Jet

Limp Bizkit

P.O.D.

Avril Lavigne

T.Love

Myslovitz

Rancid

U2

Może to nie rock ale polecam:

Gorillaz

Bloodhound Gang

Depeche Mode

Prodigy

Mattafix

Black Eyed Peas

A NIE polecam:

System of a down

iron maiden

nirvana

Akurat to najlepsze:P

Green Day

Iron Maiden (UP THE IRONS! Maideni rządzą! :smiley: )

Nirvana

RHCP

Marilyn Manson

Pink Floyd

AC/DC

i kilka innych :smiley:

Pogrubione są dobre, reszty nie lubię, a Nirvany i Ironów kiedyś dużo słuchałem :slight_smile:

n/t

Eloy

A może ten zespół ?? Ciekawe brzmienie, przyjemny wokal :slight_smile: Naprawdę fajną muzyke tworzą, godna uwagi kapela :smiley:

W szukajce wpisz Nightwish niby Metal ale fajny.

Ja polecam

Breaking Benjamin - Blow me away :wink:

Co do Linkin Park - dobra strona o tej grupie http://lpzion.org :slight_smile:

Poza King Crimson, Frankiem Zappą i paroma innymi kapelami, to poziom podanych tutaj wykonawców prezentuje się dosyć nędznie…

z polskich polecam MonstruM

To cece podaj coś więcej bo mam głód -

a nie dodałem THIN LIZZY (to sam Phil Lynott - poszukajcie zespołu Gran Slam) - najlepszy gitarowy zespoł rockowy,

KINGSTON WALL - masa z Finlandii, UK, YES, Beggars Opera, Alan Holdsworth(best and fastest guitar player on the world),