Kapele rockowe jakie polecacie?

Polecam

Dio

Cinderella

Axel Rudi

Pink Floyd

Whitesnake

Black Sabbath

A z gatunku jakiego? Bo na razie wszystko, co gra na gitarach jest kwalifikowane tutaj do rocka :wink:

Jeśli przyjąc by taki system, to gorąco polecam Fantomasa i Naked City, choć z rokiem to mają niewiele wspólnego.

W moim mniemaniu nie!! - Ale po tym co tu widziałem - to nie chce mi się więcej pisać - bo nic się nie dowiem.

Bullet for my valentine, Yellowcard, Green Day

To ja polecę:

bukosss.gif

ja Ci polecam My Chemical Romance, Sex Pistols, Panic! At The Disco, Bullet For My Valentine, Korna, Arctic Monkeys i Nirvane :wink:

Rise Against , Disturbed , Linkin Park , Limp Bizkit , After Forever,ametria,Frontside,Puddle Of Mud,rammstein,Static-x Within Temptation,Nickelbac,Papa Roach.

Ale zaczna cie nudzic te rytme i zechcesz czegos “mocniejszego” to np. Slipknot , Vader , Manowar itp (przynaj,mniej tak bylo ze mna :smiley:

Jak to nie? Zauważ, że znaczna część podanych tu zespołów to nie rock, tylko metal bądź pop.

System of a down, ofspring, linkin park, Nirvana----------->te zespoły są zaibatsu! :stuck_out_tongue:

w koncu metal to rodzaj pochodny od rocka a zespoły które podano (w wiekszosc nu-metal) nie wiele różnia sie od rocka , no moze troche rodzjaem spiewu i ostrzejsza gra gitar :stuck_out_tongue:

Weźcie nie chodźcie w ciemności - tylko słuchajcie pożądnych klimatów -

http://www.progarchives.com

tam jest i metal i rock progresywny - zamykam ten temat.

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu.