Karta sieciowa "Połączenie Lokalne 3" nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP

Od wczoraj mam taki problem włączyłem komputer i nie mam internetu
PS wszystkie dodatkowe informacje wyślę jak wrócę ze szkoły

Dołączyłeś dzisiaj do forumowiczów. Nie podczepiaj się pod cudzy temat z czerwca 2015 roku i na początku poczytaj zasady obowiązujące na forum.
Załóż swój temat co przed chwilą zrobiłeś, a nie pisz ja " mam podobny problem"

Zasady zachowania na forum O forum

Jak wypada się tu zachowywać? Warto pisać poprawnie i używać polskich znaków Warto precyzyjnie tytułować posty (zobacz poradnik) Warto korzystać z wyszukiwarki forum Warto zaznaczyć, że problem w wątku został rozwiązany Jak trzeba się tu zachowywać? Jesteśmy uprzejmi i szanujemy opinie innych Piszemy w dziale odpowiednim dla naszego tematu Respektujemy decyzje moderatorów i administratorów Ogłoszenia sprzedam/kupię publikujemy tylko w odpowiednim dziale Jak nie wolno się tu zachowywać? Nie a…

Poradnik zakładania i edycji tematów O forum

Witam! Szczególne podziękowania dla @Dimatheus za zmodyfikowanie tego poradnika do dzisiejszego standardu forum! Ten poradnik został stworzony w celu ułatwienia zakładania i edycji tematów, zawiera też podstawowe porady związane z prawidłowym opisem naszego problemu. 1. Od czego zacząć? Założyłeś konto na forum, ponieważ masz problem, chcesz go opisać, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć? Nowe forum, być może zupełnie dla Ciebie nie znane? Pierwszą sprawą, od jakiej powinieneś zacząć, to za…

Pozdrawiam