Kaspersky AV: skanowanie, aktualizacja = zwiecha kompa

Wcześniej założyłem temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=156657 ponieważ nie wiedziałem co było problemem… teraz już chyba wiem, zauważyłem, że gdy Kaspersky się aktualizuje a zaraz potem wykonuje: skanuj obiekty startowe komputer wydaje te dziwne dźwięki i po chwili zawiesza kompa. I tu moje pytanie: czy to może być jego wina czy przez jakiegoś wirusa który pod wpływem tego programu zawiesza komputer czy może program konfliktuje sie z czymś i przywiesza komputer Proszę o Wasze sugestie i rady.

Wersja to: Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.300

Dlaczego nie uaktualniasz instalacji ? Naprawia ona błędy w aplikacji które zostały odkryte przez Kaspersky’ego. Może to pomorze :?

No…to postęp w stosunku do ostatniego topicu.

Nie są to ostrzeżenia BIOS-u ?

Gdybać można w nieskończoność-wstaw po prostu logi z HJ i SR i przekonamy się czy jest to wina jakiegoś syfu.

A jakiej zapory używasz ,jakie programy antyspyware działają w Twoim systemie?

Oprócz Kasperskiego Anty-Virusa mam jeszcze Kasperskiego AntiHackera… od dłuższego czasu już używam tej kombinacji. A jak wygladają ostrzeżenia BIOS’u :shock:

HJT:

Silent:

Logi ok.

A w podglądzie zdarzeń w zakładce system i aplikacje ,z czasu zawieszenia się kompa, są jakieś wpisy na czerwono? Jak są to dwuklik > skopiuj co jest w opisie (ctrl + c) i wklej na forum (ctrl + v).