Kerio czy kaspersky


(Pierr) #1

Chciałbym zainstalować dobrego firewala.Który jest lepszy kerio czy kaspersky Anti-haker.Może ktoś sprawdził te programy.Antivira mam zainstalowanego kaspersakiego.


(Qbek50) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35172


(La Verdad) #3

ja tez mam kasperskiego antyvira narazie kerio firewall, miałem kasperski antihaker firewall i takze jest dobry, ale skoro kerio jest bezpłatny a kasperski płatny i oferuja identyczny prawieże poziom bezpieczeństwa to proponuje kerio, chyba że wolisz kase wydać na prawie taki sam pordukt tylko że płatny :smiley:

Zdecydownie kerio polecam


(squeet) #4

Ja jakoś przywiązałem się do Kerio... Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, więc jego polecę :bukiet:

Natmoast z Kasperskym mam złe doświadczenia...

Ale to tylko moje zdanie - inni twierdzą, że jest to świetna zapora... Więc być może tak jest...


(123448) #5

to zależy od gustu. jedni wolą mieć bardziej przejrzysty interfejs, inni co innego. ja testowałem kilka firewalli i musze powiedzieć że najlepiej czuje się jak mam zapore Outposta ale Kerio również jest świetną zaporą z wieloma zaletami i przejrzystym interfejsem co stanowi o jego popularności :slight_smile:


(aju) #6

zarówno kerio, kaspersky jak i outpost sa bardzo dobrymi firewallami ale najlepiej w większości testów wypada ten ostatni - sam go obecnie używam (pro 2.7) i wdg. mnie jest najlepszy


(123448) #7

to może powiedz czym się wyróżnia i w czym uważasz że jest lepszy? jakie firewalle testowałeś że tak uważasz. nie wystarczającą odp dałeś i autor tematu może być niezdecydowany przez to. :?


(Jarkis) #8

Miałem Kaspra Anti-Haker i byłem z niego zadowolony bardziej mi przypadł do gustu niż Kerio. Z tym, że Kerio jest też w wersji darmowej a za Kaspra trzeba zapłacić.

Pozdro.


(Great) #9

Kerio się dziko jakoś tak używa Kaspersky jest fajny w obsłudze :wink:


(Monczkin) #10

OT'y kosz --> jeśli ktoś pisze, że coś jest lepsze lub gorsze, to niech poprze swoje wypowiedzi konkretami


(Mancunian) #11

Myślę, że lepszy jest Kerio Personal Firewall. Kaspersky Anti-Haker również jest bardzo dobry, ale niestety jest płatny i między innymi tym kierowałem się przy wyborze firewalla.