Kiedy w sklepach Geforce 8600?

siemka mam pytanko kiedy moze byc seria geforece 8xxx??? bo podobno premiera to 13 luty a kiedy one moga byc w sklepach ?

Śledż cenniki,w Vobisie chyba już są,mają się też pojawic tańsze wersje kart grafiki średniej klasy używających tego procka,na rynek niższego segmentu

patrzyłem na stronie vobisu jeszcze nie ma tych kart

nie było jeszcze premiery kart midi i low-endowych z dx10…

a kiedy dokładnie będzie ?? wie jush ktos na tym forum kiedy będzie premiera ?

Witam

http://www.tryton.com.pl/

Gigabyte Geforce 8800GTX 768MB 384bit PCIex T/2D L

cena 2 233 zł

http://sklep.vobis.pl/oferta/komponenty … x?strona=2

Gigabyte GeForce 8800GTX 768MB TV/DVI BOX

cena 2 399 zł

:slight_smile:

heheh nie chce 8800 tylko 8600 ultra heheheh

http://www.purepc.pl/node/1011

ładnie karta GF 8600 ultra ładnie będzie jechała w gry :):slight_smile: na maxa D:D jush sie nie moge doczekac jak ja bedę miał w swoim kompie :D:

Witam!

Ja tam czekam na 8900GTS w technologii 80nm :slight_smile:

Chociaż zaczyna się robić naprawdę ciekawie na rynku kart graficznych :slight_smile:

8900 jak będzie wogóle to bedzie kosztowała ze 3000 tysiaki na bide

Witam!

Czy to istotne ile będzie kosztowała? Raczej nie… jak coś jest wydajne to kosztuje… jak kupujesz Mercedesa to się nie zastanawiasz, że kosztuje np. 400 tys.

Każdy kupuje to na co go stać i w zależności od potrzeb.

$499 to nie jest 3000… a ja raczej będę ją miał ze Stanów, więc 1500zł mogę za nią spokojnie dać.

e17ade1570b97cc5.jpg

a61fd9c9dfa3848b.jpg

aha to wisz moze zgadam sie z toba :D:D i mi zamówisz ze stanów :D:D

Witam!

Raczej wątpię, bo byś musiał mi najpierw kasę dać - w $ oczywiście i przy okazji jak szwagierka będzie wracać to by przywiozła.

ok oki to jakos sie jeszcze zgadamy :D:D

Remix lepiej poczekać co ATI pokaże i czy te R600 bedzie tak wydajne jak to jest teraz ukazywane :wink: Ja tam cos czuje że ATI będzie wydajniejsze od GF ponieważ premiera będzie później i pewnie dopracowali je 8)

Witam!

Wątpię szczerze, aby ta różnica wydajności zrekompensowała różnicę w poborze mocy… myślę, że dla mnie z tymi parametrami 8900GTS będzie idealny.

Kiedyś bardzo sobie ceniłem Radeony, jakość obrazu bardzo fajna… ale odkąd kupiłem 6600GT, później 6800GS i teraz 7900GT to już nie chce nic ze stajni ATI - nawet jeśli będą bardziej wydajne.

Podkręcać umiem, więc sobie z tego 8900GTS wycisnę siódme poty - szczególnie, że zamierzam założyć chłodzenie cieczą na CPU, GPU i NB.

ps. seria G80 w technologii 80nm też będzie dopracowana i to nawet lepiej, bo poprawią błędy wykryte w wersji 90nm… a R600 to jest krok z tyłu :slight_smile:

Do czasu premiery trzeba poczekać i się zobaczy…Jak na razie nVidia jest krok do przodu dzięki wcześniejszej premierze :wink: A te ATI się z tym pieści jak z dzieckiem i nie chce wypuścić :lol:

Ja własnie też zamierzam kupić cos z serii 8XXX lub coś od ATI ale na 8900GTS sobie pozwolić na pewno nie będe mógł :stuck_out_tongue:

Witam!

Właśnie… ale patrząc na szynę pamięci ATI 512bit - to robi wrażenie!

edit:

No wiesz… dla mnie to $500 też nie jest drobniakami… zawsze mógłbym to zainwestować w coś innego :slight_smile:

Ale chcę 8900GTS bo ma DDR4

Myśle że jak na moje zarobki ( oszczędności :stuck_out_tongue: ) 8600GS już bedzie dobrą karta…a nawet bardzo dobra :wink:

Tylko że musze jeszcze całego kompa do tego zmienić a to już będzie bolalo :lol: