Klawiatura przestaje działać

Myszka działa bez problemu tylko klawiatura

A to?

Kolejny krok to sprawdzenie tego.

spk ale gdzie tu se sprawdzić sry że jestem taki zielony.

Problemów z dźwiękiem nie musisz sprawdzać. Daj tylko znać, czy takie występują. No i przepięcie klawiatury do innego portu USB chyba wiesz, jak zrobić?

tak

Tak - występują problemy z dźwiękiem, czy tak - wiem, jak przepiąć klawiaturę do innego portu USB?

1 polubienie

wiem jak przypiąć klawiaturę do innego portu USB to drugie i nie wiem czemu ale czasami klawiatura zatnie się np. gdy chce spacje to tego nie wykryje nie wiem czemu.

A może po prostu klawiatura gdzieś ma przepięcia albo uszkodzony kabel. W takiej sytuacji najlepiej byłoby faktycznie podłączyć inną, sprawną klawiaturę na przykład pożyczoną od kolegi.

Ta po lewej ma kabel jakby prawie przeciętny i to ona przestała działać a ta druga nie wiem ale są to takie same ten sam producent

to podłącz tą co ma cały kabel, możesz też spróbować naprawić uszkodzony przewód w tej po lewej

już mam podłączoną zobaczę czy będzie działać poprawnie

Jak będzie się zacinać, zmień port USB na inny i testuj dalej.

już chciałem napisać że działa poprawnie aż gdy grałem w gta sa już przestała działać tera tylko sprawdzić czy bedzie gdzie indziej działać

Czyli sprawdzaj teraz w każdym dostępnym porcie USB.

Nie szarpiesz nią że wyrywasz ją z portu USB?

1 polubienie

Nie, nie szarpie

i jeszcze było to tak że włączyłem komputer przeglądarkę i od razu klawiatura przestała działać nie wiem jaki to powód ale gdy uruchomię ponownie komputer to tak klawiatura przestanie działać 1-2 godz.

Ale to dotyczy tej drugiej z klawiatur? Sprawdziłeś na innych portach USB?

tej dobrej dotyczy sprawdziłem inne porty i myślałem że to będzie poprawnie chodzić i to samo :frowning: