Klawiatura przestaje działać

No to trudno będe musiał na nowego kompa zbierać -_-

Jak możesz pożyczyć sprawdź na ps2, ale to wygląda na płytę…

Na ps2 też to samo a po drugie mam tylko klawiature na ps2 nie mam na USB

Czekaj, a myszka na usb(?) działa normalnie? Jak tak, może na usb przejść?

tak działa normalnie

zobacze se klawiatury usb, narazie mam same ps2

Zobaczyć, jak zobaczyć - pożyczyć na trochę i sprawdzić. :slight_smile: I z uporem maniaka będę pisał o temperaturze chipsetu - zbyt wysokiej!

Okej spróbuje pożyczyć od kogoś.

nie mam trudno se kupie https://allegro.pl/oferta/wygodna-klawiatura-o-niskim-skoku-usb-2-0-czarna-7885706802?reco_id=1246aee5-d521-11e9-af59-000af7f616c0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951# bo co mam zrobić -_-.

Po(Na)prawić chłodzenie.

Jak przecież kupiłem nowe chłodzenie działa dobrze ochładza 37 stopni Celsjusza temperatura procesora w spoczynku po co to naprawiać.

A co z chłodzeniem wnętrza?

Nie wiem narazie zostawiam wiem że po co ale nie mam pomysłu narazie mam obudowę otwartą a potem gdy wyłączam kompa to zamykam.

Całe 10 PLN więc spoko. :slight_smile:

Żeby w budzie było chłodniej i chipset płyty się tak nie grzał.

Narazie zbieram na klawiature USB z kurierem będzie 26zł czyli nie tak dużo.

z biletami komunikacji miejskiej, bez zniżek dla uczniów wyjdzie 6 zł, a w marketach są nawet za 10 najtańsze :wink: Dodatkowo jak na siłę musisz zamawiać, to weź “odbiór na poczcie” lub paczkomat inpostu", koszt wyjdzie 50% kuriera, ale będziesz musiał wstać od PC;)

1 polubienie

To daj znać, jak klawiatura przyjdzie, podłączysz i trochę pograsz na komputerze, czy problem dalej występuje.

Okej

Dobra mam tą klawiaturę działa i teraz testowanie czy będzie problem czy nie.

1 polubienie

Oki, to czekamy na informację.