Klawiatura przestaje działać

no tak jak wymieniłem na te chłodzenie temperatura była wyższa niż ta którym miałem chłodzenie boxowe.

a i oprucz gdy klawiatura przestaje działać to czasami komp się resetuje może też to od tej temperatury

Bardzo prawdopodobne.

I jeszcze czasami gdy gram to obraz się zatnie dźwięk też i potem wyskoczy blue screen z :frowning: i się uruchomi ponownie nwm czy też to może być z tym związane ale tak mam.pobrane

Tak, może być związane z przegrzewaniem się chipsetu na płycie głównej. Najpierw zrób coś z tym, później w razie potrzeby będziemy szukać dalej. Ale jak dla mnie to pierwsza rzecz do sprawdzenia.

dobra już wymieniłem teraz mam w spoczynku 37 stopni C temperatura procesora.

widać gdy wymieniłem chłodzenie to źe temperatura trochę spadła teraz jest 70,5—71 stopni C.Ale spróbuje se coś zrobić z chłodzeniem.

Itak sporo, no ale już wracasz do normy, a po zdjęciu panelu bocznego? Mam wrażenie, że masz tam piekarnik i trzeba wietrzyć.

Narazie miałem klapę od kompa otwartą a się zastanowiam czy tak mieć czy zamknąć tą obudowe🤔

Jeśli masz wiatraki w budzie, to zamknij.

Z tego całego wpisu zaczynam odnosić wrażenie, że może i procek walnięty… przy otwartej budce z dobrze założonym chłodzeniem… może niech Spajder spróbuje zrobić delikatny Undervolting, powiedzmy z 0,05?

Spróbuje zrobić.

DOBRZE założonym… :wink:

Wiem i ja sprawdziłem i się nie rusza jest moim zdaniem dobrze założone😎

Quadów u mnie jak mrówków. Chłodzenie do nich zakładam niedbale i od niechcenia. W życiu nie dobiły do 70 stopni.

(mowa oczywiście o niekręconych egzemplarzach)

A przy obecnie niższych temperaturach procesora problem z odłączaniem się klawiatury nadal występuje?

Nie wiem zobaczę jeszcze, później odpisze czy występuje czy nie

Oki, to czekamy na informację.

Raczej jeszcze występuje -_- a myślałem że pomogło.

No to wygląda, że cały komputer już do wymiany, bo uszkodzenie chyba bezpośrednio w płycie głównej. Przy długim korzystaniu nagrzewa się lut, odkształca i znika styk… na PS2 też te cyrki masz? Jak możesz pożycz, może zadziała.