Kod Biblii 2 (bez kłótni)

Dam tutaj słowa z książki Kod Biblii 2

Cytuję:

"Książka ta narodziła się w chwili, gdy znalazłem nazwisko Eliego Ripsa, izraelskiego matematyka i odkrywcy kodu Biblii, w biblijnym wersecie opisującym zstąpienie Boga na górę Synaj w celu przekazania Mojżeszowi Tory.

Przez kolejne pięć lat bardzo wiele rozmawialiśmy z Ripsem i często się spotykaliśmy. Dowody realności biblijnego kodu nadchodziły z różnych źródeł, lecz książka ta nie mogłaby powstać bez jego nieustającej pomocy. Napisałem ją jednak samodzielnie i wyrażam w niej wyłącznie własne poglądy – z wyjątkiem tych, które cytuję.

Używałem programu komputerowego opracowanego przez Ripsa wspólnie z jego kolegą, doktorem Alexem Rotenbergiem. Wszystkie wydruki kodu Biblii zostały wykonane za pomocą oprogramowania stworzonego przez dr. Alexa Rotenberga i dr. Alexa Palishuka.

Wielu izraelskich urzędników państwowych udzieliło mi istotnej pomocy. Nie chcę w tym miejscu wymieniać ich nazwisk, ponieważ mogłoby to utrudnić im pracę, muszę jednak podziękować w sposób szczególny mojemu przyjacielowi generałowi Ben-Israelowi, który do niedawna pełnił funkcję głównego specjalisty ds. naukowych w izraelskim Ministerstwie Obrony. Również Joel Singer -.– prawnik będący autorem tekstów porozumień z Oslo – pomagał mi w dotarciu do licznych ważnych ludzi w Izraelu i Jordanii.

Dwaj geolodzy, David Neev i jego młody podopieczny Yuval Bartov, dzielili się ze mną swą wiedzą na temat Morza Martwego i półwyspu Lisan, dzięki czemu stały się możliwe moje poszukiwania archeologiczne.

Wielu moich przyjaciół poświęciło swój czas, czytając moje teksty, zgłaszając krytyczne uwagi i zachęcając mnie do dalszych wysiłków. Jeden z nich – Jon Larsen – uczynił znacznie więcej. Jego rady były odważne i inteligentne, a jego zachęty przez te wszystkie lata szczególnie dla mnie ważne.

Dwaj kolejni przyjaciele – moi adwokaci Ken Burrows i Michael Kennedy – udzielali mi pomocy znacznie wykraczającej poza formułę porad prawnych. Mój agent John Brockman zdołał zaś utrzymać w tajemnicy fakt przygotowywania tej książki aż do chwili jej równoczesnego wydania w wielu krajach.

Dzięki pani Wendy Wolf – mojej redaktorce w wydawnictwie Yiking – trudna praca stawała się łatwiejszą, a książka trafiła na półki księgarskie w rekordowym czasie. Susan Petersen Kennedy i dyr. David Shanks z Penguin Putnam Inc. okazywali entuzjazm od samego początku i udzielali mi wszelkiego rodzaju wsparcia. Jaye Zimet i Chip Kidd to kolejne osoby, którym należą się wyrazy wdzięczności za redakcję techniczną i projekt obwoluty.

Ukazanie się tej książki nie byłoby możliwe bez pomocy moich dwóch asystentek – Diany i Tayli. Diana utrzymywała wszystko w idealnym porządku, znajdowała rzeczy pozornie nie do znalezienia i prowadziła ważne poszukiwania. Tayla, zdolna młoda Izraelka, nie tylko weryfikowała tłumaczenia, lecz także pomagała mi przy pisaniu. Bez niej nie zdołałbym mego przedsięwzięcia sfinalizować."

Złączono Posta: 02.07.2005 (Sob) 18:23

"Przez kolejne pięć lat bardzo wiele rozmawialiśmy z Ripsem i często się spotykaliśmy. Dowody realności biblijnego kodu nadchodziły z różnych źródeł, lecz książka ta nie mogłaby powstać bez jego nieustającej pomocy. Napisałem ją jednak samodzielnie i wyrażam w niej wyłącznie własne poglądy – z wyjątkiem tych, które cytuję.

Używałem programu komputerowego opracowanego przez Ripsa wspólnie z jego kolegą, doktorem Alexem Rotenbergiem. Wszystkie wydruki kodu Biblii zostały wykonane za pomocą oprogramowania stworzonego przez dr. Alexa Rotenberga i dr. Alexa Palishuka.

Wielu izraelskich urzędników państwowych udzieliło mi istotnej pomocy. Nie chcę w tym miejscu wymieniać ich nazwisk, ponieważ mogłoby to utrudnić im pracę, muszę jednak podziękować w sposób szczególny mojemu przyjacielowi generałowi Ben-Israelowi, który do niedawna pełnił funkcję głównego specjalisty ds. naukowych w izraelskim Ministerstwie Obrony. Również Joel Singer -.– prawnik będący autorem tekstów porozumień z Oslo – pomagał mi w dotarciu do licznych ważnych ludzi w Izraelu i Jordanii.

Dwaj geolodzy, David Neev i jego młody podopieczny Yuval Bartov, dzielili się ze mną swą wiedzą na temat Morza Martwego i półwyspu Lisan, dzięki czemu stały się możliwe moje poszukiwania archeologiczne.– Jest mało prawdopodobne – kontynuował – by żywe organizmy dotarły do Ziemi w postaci zarodników lub przetrwalników z rejonu innej gwiazdy z jakimś meteorytem. Pozostaje więc tylko jedna możliwość – prymitywne formy życia zostały rozmyślnie zaszczepione na Ziemi przez zaawansowaną cywilizację.

To było niesamowite. Wielki uczony mówił mi dokładnie to samo, co kod Biblii – “DNA został przywieziony w pojeździe”. Crick twierdzi, że nasz DNA był intencjonalnie przesłany na Ziemię w “pojeździe kosmicznym” oraz że “wszelkie życie na naszej planecie jest klonem jednego pozaziemskiego organizmu”. Tezy te zostały wyraźnie sformułowane w jego pracy opublikowanej po raz pierwszy w roku 1973.

Zapytałem profesora Cricka, czy nadal wierzy w “kierowaną panspermię”.

– O pochodzeniu życia wiemy bardzo niewiele – odpowiedział – jednak wszystkie nowe odkrycia naukowe potwierdzają moją teorię, a żadne jej nie obala."

Według Kodu Biblii 2 zagłada nastąpi w 2006 roku, wszystkie liczby w Biblii na to wskazują, żadna inna data nie jest kojarzona z zagładą.

Książkę ten napisał amerykański dziennikarz Michael Drosnin.

Więcej na ten temat pod adresem:

http://prace.sciaga.pl/27702.html

Nie chcę się na ten temat z nikim sprzeczać, po prostu chciałbym wiedzieć co wy o tym sądzicie i jakie jest wasze zdanie na ten temat:P

przeczytałem tą książkę… dostałem w prezencie na 18 :lol:

wiele z tego co w niej pisze “niby” się sprawdziło, ale i tak jak dla mnie jest to taki młyn na wodę dla ludzi podatnych na “koniec świata a.d. ****”

Ok, ja jednak uważam, że Kod Biblii 2 jest prawdziwy, ale to moje zdanie.

Pozdrawiam :smiley:

Uważasz, że to co się działo w tym temacie to mało:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=33384

Po co rozpoczynasz niemal identyczną dyskusję?

Dobra to jego poglądy i jak chce tak to będzie miał Koniec bedzie za 6 miesięcy :stuck_out_tongue: -hihihihihi wiarygodna informacja

Ja sądze, że to kompletna bzdura, za dużo się książek naczytałeś. Wyglądasz mi na jakiegoś małolata który przeczytał jakąś bujdę i jest tym strasznie podniecony, radzę Ci wróć do rzeczywistości. ,Bomby nuklarne" chłopie to po co ktoś tworzyć życie na tej planecie żeby je potem zniszczyć?? !!

To jest forum kompóterowe, rozumiem, że to na luzie, ale nie wyciągasz wniosków z tego, że twój poprzedni temat został zamknięty. Co do obcych cywilizacji to w nie wierze i jestem nawet skłonny uwierzyć, że odwiedzają naszą planete, albo, ze są to ludzie z przyszłości którzy chcą się czegoś dowiedzieć o swojej przeszłości, bo jest to całkiem możliwe, nie znamy ich stopnia rozwoju, technologii… Daj już sobie spokój :evil: :twisted: :roll: :-x :x

ja słyszałem w telewizji że w/g obliczeń koniec świata ma nastąpić w 2012 r :roll:

Ta dyskusja nie ma polegać na kłótni, lecz na doprowadzeniu do kompromisu, a jak nie to wiadomo, każdy ma własne zdanie i nikt nie zamierza się tu z nikim kłócić.

Pozdrawiam:P

A ja uważam, że umiem chodzić po wodzie.

Głęboko w to wierzę, ale sprawdzać nie zamierzam.

Udowadniać też nie będę, bo nie w tym rzecz.

Zaś jeśli chodzi o koniec świata to wiem jedno.

Kiedyś na pewno nastąpi.

Z mojej strony EOT.

Jeżeli znowu się zacznie zadyma, to Autor topiku , jako prowokator

zostanie potraktowany zgodnie z regulaminem :stuck_out_tongue:

Jutro o 16.00 po Mszy św.Huragany,ulewne deszcze i ognie piekielne.

dlaczego (niketórzy) prowadzą jawną nagonkę na autora tematu :?

niech ma lat ile ma i niech wierzy w co chce… takie jego prawo :!: wtykacie mu jak nie wiem co… nie macie nic do powiedzenia sensownego to zajmijcie się… piwem :-s

Tak jak wcześniej pisałem KAŻDY ma prawo do własnej opinii, własnego zdania dlatego nie zamierzam się z nikim sprzeczać, jeśli chodzi o prawdziwość kodu.

Jestem tylko ciekaw, jakie jest wasze zdanie na ten temat, rozumiecie? :wink:

Moje zdanie jest takie, że to jest bzdura, oczywiście to moj zdanie. Bardziej juz wierzę w 2012, bo jest to bardziej prawdopodobne, po za tym przebiegunowania już się zdarzały, ale to też oczywiście tylko moje zdanie

Napisałem EOT ale muszę coś dodać.

Strasznie się gubisz, bo zaraz piszesz, że:

O jakim kompromisie mówisz?

Zawsze kiedy ktoś ma odmienne zdanie od Twojego piszesz

Będziesz to pisał do końca świata czy o jeden dzień dłużej?

Próbuję się powstrzymać, żeby Ci czegoś brzydkiego nie powiedzieć…

Powiem tylko tyle - męczysz strasznie

Nie, czekam po prostu na wasze opinie na ten temat i tyle…

Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia na ten temat, to mnie nie upominaj ciągle i wyłącz się z dyskusji…

Nie masz żadnego obowiązku odpisywania na każdy mój temat na forum

Pamiętasz mnie kolego :smiley: Tomku ok to twoje zdanie i niech tak zostanie nie ma sensu pisać o tym wszem i wobec. Tylko zastanów siuę nad tym co piszesz i czy to na stówe prawda bo sądze że nie zreszta masz dużo stron z takimi tematami. Pozdrawiam

A ja nadal uważam, że umiem chodzić po wodzie… ale to moje zdanie na ten temat.

Nie pouczaj mnie, co mam robić.

Jestem tu dłużej niż Ty :evil:

http://www.czarymary.pl/cienik/apokalipsa.html

http://www.google.com/search?q=Nostrada … 8&oe=utf-8

:? :shock:

co za pierdoły

:hahaha: