Kod Biblii 2 (bez kłótni)

Tomek23 nie daj sie sprowokowac

bo do tego zmierzają…zresztą nie pierwszy i ostatni raz

Pisz sobie co chcesz i miej poglady jakie masz ,to dział na luzie i jak kiedys usłyszalem “co kto lubi”

Uwazam ,ze masz fajne dziecinstwo… :slight_smile:

A ja i tak uważam, że umiem chodzić po wodzie.

No ale to tylko moje zdanie na ten temat.

Pozdrawiam.

taaaaaaaaa pewnie koniec swiata :“a łyżka na to…”. Juz nie maja sie czym zajmowac. Moje zdanie jest takie, ze ksiazka zrobila Tobie Tomku siano z mózgu. Gadasz glupoty jak chora psychicznie osoba. Jak mowilem w poprzednim temacie zalatuje mi to sekta. Ksiazka napisana jest zeby sobie autor kasy troszke “natrzepal”. W niej cos jest niby opisane ze jakis program komputerowy ja analizowal. A gdyby ten program w inny sposob odczytywal informacje?? Skad mozemy wiedziec czy prawidlowo odczytal date?? BZDURA! !!

W pełni się zgadzam :stuck_out_tongue: :smiley: :wink: :spoko:

Złączono Posta : 02.07.2005 (Sob) 21:59

No jak to z kąd?? :shock: Przecież to program z kosmosu, został przywieziony na obcym statku :-x Nie wiedziałeś?? !!

Jak mówi ojciec mego kumpla - ■■■■■…ie o Szopenie. :smiley:

No i mogę napisać:

“A nie mówiłem…?”

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 848#258848

No a jak a nie słyszeliście o moim procku pentium 10 200 Ghz?

Masz już go?? !!

Jak się jest kumplem tomka to ma się taki sprzęcior 8)

Proponuję zakończyć :x

nie macie sie zajmowac troche miej zje…mi tematami>>>>totalna glopota…zrobcie wywiad Rydzykiem on wam prawde powie…a kto uwaza t o wszytsko za prawde niech sie lepiej pozjdzie leczyc…nie mozna przewidziec konca swiata to musial by byc zbyt duzy zbiet okolicznosci…jednym slowem :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Boczi prawde mówi więc The End

proponuj sobie co chcesz

Uwazam ,ze nalezy oczyscic topik z bzdetow i poczekac na dalsze komentarze,ktore naswietlą jak daleko nam jeszcze do społeczenstwa tolerancyjnego! !!

Czy on nie ma prawa do własnego zdania?..

Też sądzę, że trzeba dać kłódkę, niech się chłopak nie pogrąża :smiley: :wink:

Właśnie z tego powodu.

Decyzja siły wyższej.

A nie z powodu samego posta Tomka, którym temat rozpoczął.

EOT

moze to nie chłopak sie pogrąża??

moze to jednak to…

No ma, ale przecież 50000 bomb nuklarnych za sześć miesięcy spadających na Ziemię to po prostu śmiech na sali… :evil: :twisted: :roll:

Musg może i masz rację ale czy nie uważasz że to co on mówi nie ma sensu? :x ma prawo do swobodnej wypowiedzi ale myslę że nikogo tym co pisze nie przekona do swojej racji chłopak robi z siebie posmiewisko

jedyne co można powiedzieć o poziomie dyskusji - całkowicie jednostronnej to SYF & HAŃBA

szczerze powiem, że jestem bardzo negatywnie zaskoczony depotyzmem co niektórych, ale zarówno utwierdziłem się w płytkości innych… :frowning:

przykre…