Kod Biblii 2 (bez kłótni)

A to niby co jest?

a moim skromnym zdaniem koniec świata może być jak wybuchnie np 3 wojna światowa (jak amerykańcy beda sie tłuc z bliskim wschodem na bomby atomowe)

Nie wystawiaj innych na odstrzał lzej ci bedzie jak i on otrzyma ostrzeżenie

Sniko lepiej się nie wypowiadaj bo naruszasz w ten sposób tok myślenia większości na forum :!: nie wolno mieć innego zdania niż “oni” inaczej pojadą cię aż NIE miło :frowning:

zakropkowane…

a co ty myslales ze co uzyje pelnego polskiego slownika! !!

Ja wiem kiedy koniec świata nastąpi na 100% i mam na to naukowe dowody…

Za około 5 miliardów lat, zapasy wodoru w jądrze Słońca, będą na wyczerpaniu. Gdy ulegną całkowitemu zużyciu, reakcje termojądrowe ustaną i jądro zacznie się w sobie zapadać. Słońce w tym czasie będzie się powiększać i zacznie pochłaniać najbliższe planety zmieniając się w czerwonego olbrzyma. Kiedy jądro osiągnie masę krytyczną, nastąpi eksplozja i to właśnie będzie nasz zapewniony koniec świata :slight_smile:

Skończmy już ten temat :roll:

Koniec swiata bedzie… moze i nawet w 2006 roku bo to co sie dzieje w tym momencie na swiecie zasluguje na potepienie… Mam tylko pytanie… Czy jest tam podany kalendarz albo cos takiego w ktorym mamy odliczac ten koniec swiata?? Bo przeciez swiat korzysta/korzystal z roznych kalendzarzy… więc jak?? jest tam cos takiego podanego w tej ksiazce??

Co ma być to będzie ja teraz widze koniec…tego tematu

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Musg: od kiedy walczysz z wiatrakami?

to nie zalezy od ciebie… :stuck_out_tongue:

i co zadowolony! !!

dr_idea

dajcie już spokój… pokazaliście chłopakowi, że jedyne co może zrobić to się powiesić więc po co dalej to drążyć :!:

temat byłBY bardzo ciekawy i możnaby długo dyskutować, ale trzeba mieć z kim :frowning:

niestety :? :?

Damian, to co piszesz jest prawdą, ale z Ziemi już długo przed tym zniknie życie, bo słońce jak juz napisałeś bedzie się powiększać i w końcu prominie docierające na Ziemie będą tak silne, że wyparuje z niej woda, a jak wiecie bez wody nie ma życia (przynajmniej na tej planecie) Ale jest przewidziany projekt kolonizacji jednego z księżycy Saturna Europy, Europa składa się w całości z wody, gdy słońe będzie się powiększać woda zacznie topnieć i powstanie ocean, tam są plany stworzenia podwodnej metropolii w której będziemy mogli jeszcze żyć wiele stetek lat. Taka mała ciekawostka :smiley: :wink:

JUZ NIE WALCZĘ,poleglem i dziekuje za powyzsze swiadectwa–katastrofa! !!

Prosze usunac moje posty z tego tematu(co ja powiem swoim dzieciom),a i jeszcze jedno --nie zmieniajcie swiata…

w/g słow zespolu Kombi

U nas reputację luminarzy moralności mają ludzie, którzy wyrzekają się zwykłych przyjemności i odbijają to sobie za pomocą utrudniana życia swoim bliźnim.

wczesniej mozemy zniszczyc doszczetnie atmosfere ziemi i promienie ultrafioletowe nas wykoncza…albo brak surowcow do produkcji energii… :wink:

Ok więc pogadajmy na spokojnie. Z jakimi wizjami konca swiata się spotkaliście panowie?

Nie jestem przekonany…

Nie mamy żadnych argumentów.

Książka nie jest dowodem, kosmity pewnie też nikt tu nie przyprowadzi.

Każdy ma swoje zdanie na ten temat i raczej go nie zmieni.

A koniec świata, czy tego chcemy czy nie, na pewno kiedyś nastąpi.

A kiedy to będzie?

“Nie znacie dnia ani godziny…”

Problem jest jednak taki, iż aby wyjaśnić, dlaczego jakaś banialuka jest bezsensowną bzdurą, trzeba sporej wiedzy i długiego wyjaśniania. A żeby wypowiedzieć taką banialukę, wystarczy mieć gadane i nie przejmować się faktami.

asteriks wiadomo, że jak ktoś się wyróżnia (pozytywnie, a takie mam odczucie względem autora tematu bo widać, że wierzy w to co pisze) to trzeba mu nakopać i przywrócić do szeregu zwykłych pionków… to jest smutne

nasz “Fox Mulder” widać ma jakąś pasję i nie ważne czy będą nam bomby nuklearne latały nad głową czy nie to jednak można by tutaj dużo powiedzieć… co niektórzy starają się czynić i chwała wam za to ( Bażant , Damian itp.) reszta to… :x

swoją drogą Bażant ciekawe… aż chciałoby się zobaczyć tą metropolię :lol: