Kod Biblii 2 (bez kłótni)

Tylko, że od momentu kiedy zacznie się przeobrażać w Czerwonego Olbrzyma, wydarzenia potoczą się bardzo szybko i Europa nie pociągnie zbyt długo…

Gwoli ścisłości… Europa to księżyc Jowisza ;]

pierwszy raz sie z Tobą zgodzę (ale tylko w tym temacie :slight_smile: )

to sie przekonaj,a nie chowaj glowy w piasek…

zawsze mozesz je wypowiedziec

Dlaczego ciagle w tylek dostają mniejszosci ,a to co jest ala naturalne jest jedynie sluszne?

Czy wy w wiekszosci jestescie juz na emeryturze?

Nawet najsprytniejszy człowiek uwierzy w to, w co pragnie uwierzyć, wbrew wszelkim faktom i wszelkim podręcznikom świata.

A co z teorią mówiącą o zderzeniu z asteroidą?

Przecież to też może się wydarzyć.

Tak więc wcale nie możesz mieć 100% pewności…

czy ktoś mógłby tutaj posprzątać :?: :?:

juuu huuu moderatorzy DO DZIEŁA :wink:

Krótko mówiąc, bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje tu innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?

Tutaj może tego nie pokazałem, ale jestem bardzo tolerancyjny, wiem, że każdy ma swoje zdanie, wierzę w różne rzeczy, nawet w takie które dla większości społeczeństawa wydają się głupie i nie wiarygodne. Ale to co kolega tomek na przedstawił jest dla mnie po prostu śmieszne, po co ktoś miał by tworzyć życie na Ziemi a potem je od tak niszczyć bombami atomowymi! !!

po co prowokujesz ich do działania? dzieje się tutaj coś złego? wymieniamy tylko poglądy…

Myslę że pedzej niz zagłada z kosmosu skończy nasze istnienie jakaś wojna , człowiek sam siebie zniszczy i coraz bardziej to widać. Cos czuje że my jednak tej zagłady niedoczekamy

no więc powracając do Meritum (w końcu)…

ja sądzę, że jest możliwe i to bardzo skończenie świata w sposób nuklearny :!:

czy aż tak wiele potrzeba zeby nacisnąć przycisk… na świecie dzieją się rzeczy o których nie mamy pojęcia :!:

keidyś coś może być “nie tak” i będzie tylko wielkie BOOM…

A co Bażant? Wolno jest myśleć ale nie wolno jest myśleć inaczej… tak?

No i tu masz rację Duchu po co ktoś ma nasz niszczeć gdy sami do tego dążymy

Z chrześcijaństwem jest jeden problem - nigdy nie wypróbowano go w praktyce. :smiley:

dokladnie i zaczyna to miec rece i nogi (bez moderatorow),a dzieki Tobie!!

Nie wolno nikogo z gory przekreslac ,bo mysli inaczej,uszanowac to nalezy i ewentualnie przemilczec :slight_smile:

Przeciez wiekszosc userow tutaj ma nascie lat i juz taka nietolerancja?To co bedzie jak zaczna zarabiac i bedą na swoim?

Tych boomów to pewnie będzie więcej.

Pytanie tylko czy są w stanie ogarnąć całą planetę - szczerze w to wątpię.

Zatem to nie będzie koniec świata…

eee tam… przypomnij sobie krucjaty :wink:

człowiek człowieka może wykończyć, ale równie dobrze może nam pomóc Matka Natura :smiley:

prędzej człowiek sie sam zgładzi niż ktoś lub coś zgładzi człowieka

Ci, którzy podważają znaczenie rozumu, powinni poważnie zastanowić się nad tym, czy występują przeciw rozumowi, używając rozumu, czy nie używając go; jeśli używają rozumu, to postępują zgodnie z zasadą, którą zamierzają obalić; natomiast jeśli argumentują, nie używając rozumu (co, by być w zgodzie ze sobą, muszą czynić), to znajdują się poza zasięgiem racjonalnej argumentacji i nie mogą być włączeni do racjonalnej dyskusji.

Nie, wolno mysleć po swojemu :evil: :evil:

Czemu wy tak na mnie naskoczyliście, przecież ja też wyraziłem swoje zdanie, nie wolno mi!!?? :evil: Rozumiem, że on inaczej pojmuje świat, ja wyraziłem swój pogląd na świat i jego teorię. Mój pogląd na tą teorię wygląda tak: Jest ona “DLA MNIE” po prostu śmieszna, moje zdanie, mam do niego prawo :evil: :-x

Tutaj się też zgodzę. Temat byłby naprawdę ciekawy, gdyby za 5 minut po jego napisaniu nie robilibyś(cie)co niektórzy) bałaganu. Po co się mają wypowiadać Ci którym temat nie odpiowiada?

PS. Tak sobie patrzę na ten bałagan i sobie myślę…gdzie są modki :D:D