Kolejna awaria DP?

Swoją drogą to ciekawe zjawisko - wszystko wszędzie się rozwija, a w Polsce coraz jest gorsze.W tym coraz bardziej żałosna jakość DP.

Czy aby na pewno?

To był żart z jego strony. Błąd wczytywania komentarzy też pojawia się u mnie, ale rzadko, rzadko. To tak, jakby serwery WP były przeciążone.

Ludzie za prędko latają na DP, to i za nimi skrypty nie nadążają. Za wolno też nie wolno, bo postoi 5 minut, bo papieros ważniejszy, to rozjeżdża się lista trolli… taki scroll bug.

1 polubienie

Strings bug (Bóg):

Ahoj! Stringi na wiatr!
Panie bosmanie, stringi za małe na wiatr postępu! Nie pcha nas wcale!
Majtki! Nie marudzić! Zakazane są galoty, które wydęło i mieliśmy machów i zamachów wiele!
Panie bosmanie! Na stringach powiesili wolność tomku w swoim domku, a udział na tej kałuży wykupili kosmici! Pan ma najszersze plecy, to może by wiatr nas pchał do przodu!
Etam majtki! Halsem, halsem w miejscu, plecy bokiem - to nikogo postęp nie wywróci! roflmao

Co się dzieje na portalu DP?
U mnie od 2 dni nie wczytują się komentarze pod artykułami…

Mnie od wczoraj pokazywało się białe kółko między Bogdan_G a awatarem i strona DP choć się otwierała i otwierały wiadomości, to ciągle latał punkcik ładowania strony.
Dziś to przehuśtali :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Szanowna Redakcjo. Ktoś nad tym panuje?

Żadnych awarii nie było … umnie

1 polubienie

No jasne…Ty umiesz…

@krystian3w - koleżko zrób z tym bajzelem porządek. Lud Cię prosi!

Wymuszać aktualizacje filtrów reklamowych (dla lepszego zasięgu tam też jest dezaktywacja “wp_consent_color”).


Opcjonalnie filtrów Rodo-Ciasteczkowych lub Polskich elementów irytujących jak ktoś używa np.:

  • EasyList Polish jako bazę do blokowania reklam, oni nie używają skryptletów takich jak “wp_consent_color”.

Jak masz ADblocka to komentarzy nie zobaczysz. Teraz zauważyłem, że sie komentarze nie wczytują jak blocker jest aktywny.

Wyczyść cache filtrów i zaktualizuj. Nowe już puszczają komentarze i forum.

1 polubienie

Przed momentem to zrobiłem i dopiero za drugim odświeżeniem zadziałało, więc myślałem, że gdzieś jeszcze jest problem. Nie było tematu

Czy Firefox drenuje wam procesor jak jesteście na forum? Wyłączałem dodatki i nic to nie zmienia

To temat podnoszony od lat :wink: Jakieś skrypty się przywieszają najpewniej i drenują procka, były nawet podejrzenia o minera :smiley: Najgorsze w diagnozie jest to, że występuje losowo i nie u każdego użytkownika, najczęściej na Linuksie zgłaszali (ale nie tylko)

1 polubienie

Mnie drenuje procesor mojego Acerka tylko i wyłącznie ( a nie byłem jeszcze wszędzie!) jak wejdę na gazeta.pl :joy:

1 polubienie

Dałem “dobreprogramy” na białą listę i są komentarze…

1 polubienie

Na Edge po aktualizacji filtrów nadal nie działa. Dopiero wyłączenie uBlocka sprawia, że komentarze są widoczne.

U mnie tylko na wp.pl drenuje procesor. Na gazeta.pl po załadowaniu strony wykorzystanie procesora to około 5%

1 polubienie

U ktoś bawi się w phpBB i kompresowanie enterów :rofl: