Kolejne polowanie w DP

W czwartek 28, o 18.00 będzie kolejne polowanie ;-). Ciekawe co będzie nagrodą tym razem :lol:

ta…też chce wiedzieć

Polowanie na mks_vir 2k7. Pozostało tylko 500 licencji!

Chyba coś źle czytasz:

W prawym górnym rogu jest tekst: “pozostało licencji” i licznik.

a co to jest to polowanie???

ciekawe…ale i tak wcześniej się nie dowiemy niż w czwartek 28.06.2007…pozostaje tylko czekać.

Jednego jestem pewny: napewno nie będzie to kolejny av.

Pozostało - bo licencje już czekają :wink:

Kliknij na banner na górze to się dowiesz :wink:

ostatnio czekałem i nic sie nie działo wchodziłem na stronke i nic czarno … a czekałem na to … pozniej sie okazało że nie u wszystkich sie włączało :frowning: a juz bym miał licencje … no mam nadzieje że to naprawią tym razem :smiley:

A ja zgłoszę błąd który ostatnio mnie dopadł. Korzystałem i korzystam z przeglądarki Firefox 2.0.04 a system to Ubuntu 7.10 próbowałem również na Windows XP Home Edition. Mimo wciskania przycisku Upoluj nie byłem przekierowywany do strony z formularzem. Czytałem ze inni mieli podobne problemy, ale jaka pewność ze teraz nie spotkam się z nim ?

teraz cos z Gdata bedzie :smiley:

BXL , skąd wiesz?

ja liczę tym razem na ashampoo burning studio 7, chociaż pewnie i tak tego nie będzie bo na wortalu tego nie ma :stuck_out_tongue: a szkoda, super programik, lecz w Polsce nie da się go chyba kupić :frowning:

Nie spotkasz - przetestowaliśmy wszystko dokładnie :wink:

Może będzie office 2007 :smiley:

Taaa masz pewne, będzie Windows Vista Ultimate :PPP

Microsoft taki hojnynie jest niestety…

Obstawiam że jakiś program do obróbki audio/grafiki

Może padnie rekord w polowaniu.

W 20min się licencje rozejdą :stuck_out_tongue:

Pewno jakiegoś syfa dadzą typu Ahpampoo Burning Studio… Jasne, że jak upoluję będę się niezmiernie cieszył i z tego, bo w końcu za darmo :slight_smile: Ale śni mi się, że kiedyś będzie do wygrania jakieś np. Nero czy coś naprawdę porządnego 8). Albo chociaż cokolwiek, żeby nie było wysyłania licencji, ale żeby doszło pocztą w pudełku, z papierkami itp. to cieszy :wink:

:shock: to nie ma sensu brać udziału :lol:

Wolałbym photoshop cs3 :lol: :lol:

Pytanie: czy i tym razem będzie jakieś pytanie, które może nakierować na właściwy program ?