Kolejne polowanie w DP

Może tym razem coś upoluje :slight_smile:

Na pierwszym polowaniu niestety byłem nie obecny :smuteczek:

obstawiam photoshopa albo corela …

Photoshop CS3 to trochę zbyt kosztowne narzędzie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to coś pokroju WinRARa. :stuck_out_tongue:

albo total commandera :lol:

Skoro komputery mamy już zabezpieczone , to może teraz coś z innej kategorii ;]

Fajnie by było, gdyby był to trafny strzał w program, który okaże się każdemu potrzebny :stuck_out_tongue:

pozdrawiam.

ja bym tego programu syfem nie nazwał… jakby było coś z pakietu ashampoo np. ashampoo office to byłoby super, świetne programy ale w Polsce praktycznie nie da się ich kupić :frowning:

A ja właśnie na TC liczę. :slight_smile: To jest tool, z którego większość powinna być zadowolona.

tylko zeby nie bylo zadnego programu z dzialu bezpieczenstwo

Może WinRar? :stuck_out_tongue:

A ja powiem jedno - polujcie tak, żeby dla mnie coś zostało, bo w domu mnie o 18 nei będize - dopiero przed 7 chyba :wink:

Ryan wiem, bo sam jestem jego fanatykiem :mrgreen:

Większość używa go wyłącznie jako klienta ftp,

ale nie ja:P Windowsowy eksplorer nie umywa się do tego z TC :stuck_out_tongue:

Zwłaszcza przy katalogowaniu i zarządzaniu dużą ilością danych ^^

McDracullo - wątpię by zostało.

Ostatnio nawet się przeciągało, ale teraz prawdopodobnie “lud się rzuci” :stuck_out_tongue:

Stary zapomnij, że się ostanie :mrgreen:

no to będę polowac z komórki :slight_smile:

zanim znajdziesz ten właściwy program - bateria padnie albo wyzerujesz dostępne środki xD

pozdrawiam.

bateria trzyma mi dłużej niż 1h,

telefon na abonament? + GPRS :slight_smile:

G DATA już była - wiem bo mam :smiley:

pewnie znowu coś z bezpieczeństwem - jedno jest pewne - raczej nie będzie to program stosowany przez ludzi z jednej branży - raczej coś, co przyda się każdemu. Taki jest mój typ.

Nie no Office 2007 ah… to by było piękne :smiley: , ale pozostańmy w sferze marzeń :slight_smile:

Co by to nie było, mam nadzieję, że nie powtórzą się akcje ze sprzedażą i kombinatoryką jaką robili niektórzy userzy :?

wiecie co bedzie nagrodą??

Office 2007 i 2003,

Wszystkie wersje Visty

Windows Xp professional i home edition,

Dadzą przedpremierowa wersję najnowszego windowsa,

i napewno jeszcze GTA Warszawa nad którą Micro$soft wraz z rockstargames pracuja od 15 lat :smiley: :d normalnie bedzie można zobaczyć siebie i kumpli w grze a za miesiac lunb dwa za darmo dostaniecie GTA Poland gdzie cała Polska będzie rządzić starachowicami 8) :D:D:D:D:D:D

Od tego słońca wakacyjnego to chyba niektorzy coś zbzikowai :smiley: