Kolejny temat z serii "Co się stało z DP?"

Z powiadomieniami na disqus, to mam tak, że na będąc na wbijam, kliknę w cyfrę powiadomienia disqus i wyskakuje panel powiadomień. Mam na nim powiadomienia z chip i kilku innych portali, czyli tu polubienia, tam polubienia, a gdzie indziej odpowiedź na mój komentarz. Gdzie tam DP do światowego lidera obsługi dyskucji dla portali i forum dyskusyjnych?
Takie to proste i praktyczne i dla ludzi zaangażowanych z ciekawości i nie tylko.

Buciory WP ewidentnie nie pasują do DP - nie dziwi nic!

Ale AI/machine learning im CMS nie napisze a co 5 lat chyba zmieniają dizajn.

Raczej nie jest wstydem przyznać się, że redakcyjny komentarz jest widoczny publicznie klika milisekund po trafieniu na serwer. Boty raczej też nie będą umiały włamywać się na bazę danych by uzyskać status redaktora/programisty z ekipy „DP”.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Jak chcesz do innych tak mówić to najpierw sam dorośnij, bo póki co sam chłopczykiem zajeżdżasz.

1 polubienie

Prawda boli. Trudno.

Powiedziane zostało „a” to może warto powiedzieć „b”, co Karolino?

Nie kłopocz się. Ja dopowiem :slight_smile: Onet zrezygnował z komentarzy z uwagi na … trolli. Onet zrezygnował ( i dobrze na tym wyszedł ), natomiast WP trole są na rękę bo nakręcają klikalność/czytelnię…

Eh…

Byś się kurde ździwił co potrafią nowoczesne boty…

Pod artykułami ledwo jest jakiś ruch w komentarzach, a ty piszesz o trollach nakręcających klikalność. Logiczne. :thinking: