Komentarze, które się nie pojawiają pod wpisami na stronie głównej

Serio, ktoś nie ogarnia.
Najlepsze jest to, że to kiedyś działało
odpisałem 8 razy, ale 1 na poczcie.
Kto to robi>??
Olałem już główną, i nie ja jedyny.
Forum też poleci przy takim podejściu
Może zapłacić komuś 10 000 zł - niech naprawi?

Nie wolno wklejać linków do komentarzy.

Nie zanosi się na zniesienie premoderacji dla zalogowanych.

Możesz jaśniej? Bo z tego co napisałeś NIC nie wynika.

A to nie zostało z jakiegoś wątku wydzielone? Brzmi jak wyrwane z konetkstu

Chodzi pewnie o komentarze które się nie pojawiają pod wpisami na głównej.

Odrazu jak kiedyś :stuck_out_tongue:

Pisał to mały Kazio…

@Docent dlaczego przy dodawaniu komentarza nie ma walidacji, która by blokowała dodawanie komentarza z linkiem? Zupełnie tego nie rozumiem. Poza tym chyba jakaś labelka by się przydała z informacją, że komentarze z linkami z automatu nie są pokazywane. Teraz jest to głęboko ukryte w Regulaminie w zupełnie innej domenie niż portal. Wiem, że jest sporo osób, które zaskoczone są, że ich komentarze nigdy nie pojawiają sią na DP, właśnie przez te linki.

Dla mnie, to tylko pole tekstowe po spartańsku - żadnych opcji, do tego pod polem tekstowym treść RODO nieustannie, nieusuwalnie podczas pisania komentarzy.
Dziesięć razy będziesz zgłaszał się na warunki użytkowania, bo tym jest nieustanna zasada dodawania komentarzy i choćby blokować na DO, albo używać ciasteczkowej zgody, to dziesięć razy zobaczysz RODO drobnym druczkiem. Zamiast edytora - jest pole tekstowe i RODO, i jest to omen molest -
WPrzegięcie?
Widząc wypisywane komentarze o wątpliwej treści - wykluczam moderowanie, a mielenie komentarzem od kilku minut do kilkudziesięciu, albo niebyt komentarzy - to sztuczka dla maluczkich, żeby kliknęli RODO.
Potrzebni hejterzy, niezalogowani - bo to oni nabijają statystyki.
No tak, prędzej migranci przejdą przez Polskę, niż do tytułu Nasi wstawią „A”


Co do WPzlot - pielęgniarki gotowe? Tlenu nie brakuje? A felczer zamówiony?

Pisałem …zestresowany

Przekazałam tę sprawę wyżej, mam nadzieję, że uda nam się dodać stosowną informację dla użytkownika przed dodaniem komentarza.

1 polubienie

Ej no bez jaj. Jesteś z redakcji i tylko masz nadzieję? Czyli że co? Mamy uwierzyć że o niczym w tej całej Redakcji nie decydujesz? To co tam robisz - sprzątasz, parzysz kawę CEO czy jeszcze coś innego?

Ogarnij się

A dlaczego ma decydować? Decyzje podejmuje właściciel, nie pracownik.

@Snow_Rainy Dodałem wczoraj komentarz pod artykułem WPF i Windows Forms: czy dawny .NET dla pulpitu jeszcze żyje?

ale nadal się nie pojawił. Jedynie co tam było niestandardowego to podwójne ciapki

"

czy one też są zakazane…? Jest jakiś wykaz zakazanych znaków/słów? Zaczynam się już gubić :confused: Ciapki zawierały zdanie w j. angielskim czy ten języka jest również zakazany?

Widzę komentarze z " a nawet #, więc nie tędy droga :slight_smile:

ej no serio… wyciągam łopatę i odkopuję temat. ( chociaż weźcie zmoderucje ten tytuł topicu, bo nie wiadomo osokaman)

Napisałem po jakimś czasie na blogu, próbuje odpowiedzieć na komentarze tylko. pojawiła sie 1/3 z tego? a i to za którymś razem dopiero… no masakra.

@Docent - wiem, że to zew. API, ale może by tak na froncie zrobić jednak tą walidację. @Snow_Rainy - - zgłaszałaś. Jakis followup?

Ja nie mam pojęcia, czemu część przechodzi, cześć nie.

Ja zgłaszam w sumie bug-a:
Scenariusz taki:

  1. Dodaje komentarz. Nie pojawił się po 24 godzinach, ani po kilku dniach.
  2. Wprowadzam identyczny (chyba) komentarz jakś czas później - pojawia się.

tam jest coś zrąbane. Niby że moderacja, a w rzeczywistości jest bug i coś nie jest zapisywane w bazie. Część leci w kosmos i tyle. A mało ludzi zgłasza, bo myślą, że moderacja właśnie. Sprawdźcie to sobie.

a w ogóle to jestem zalogowany a payload poleciał taki:

1. article_id: "115503"
2. article_type: 1
3. comment_reply_id: "6724423062250561"
4. site: 1
5. text: "@Anonim test"
6. topic_uri: "https://www.dobreprogramy.pl/@molexor/nie-siegaj-po-myszke-klawiatura-ci-wystarczy-w-wiekszosci,blog,115503"
7. user_data: {user_name: null}

  1. user_name: null

pod: /api/comments/

Więc w sumie… w sumie to może są dwa bugi, albo na stronie DP bug, że front nie przekazuje usera?

Ale auth Token jest przekazany, więc przecież user stąd powinien być brany:

authorization:

Bearer sfdsasddsl86456eyxcvvbJ0eXAiOiJKcxvcV1QiLCJhbGciOiJ(zmienione ofc) 

Zgłaszałam. Temat utknął. Spróbuję go jeszcze raz, rano, odkopać u ludzi wyżej, ale nadziei nikomu robić nie będę, przepraszam.

Co do Twoich komentarzy - ponurkowałam za nimi trochę i z tego co widzę, to system (tak jak była prowadzona dyskusja wyżej) automatycznie odrzucił wszystko z linkami oraz ścieżkami przypominającymi linki. Zapewne zabezpieczenie przed spamem (a przynajmniej tak podejrzewam). Niestety nie mam jak tego przywrócić, chociaż chciałabym…

dzięki @Snow_Rainy , natomiast to raczej potwierdziłaś, że nie wszystkie są w systemie :slight_smile:
weźcie to jako bug-a i sprawdźcie :wink:

A to już calling @Docent, może nas uratuje w tym temacie :wink:

Tak jak napisała @Snow_Rainy, wszystkie komentarze @molexor pod tym blogiem albo zostały opublikowane, albo zawierały niedozwolone linki/ścieżki. W razie wątpliwości zapraszam na priv, mogę przesłać listę - sprawdzimy czy czegoś brakuje.

I ode mnie standardowa prośba - jeśli jakiś komentarz nie przechodzi, prosimy o podanie orientacyjnie chociaż daty i godziny oraz artykułu. To pomaga namierzyć konkretny komentarz w setkach tysięcy a czasem nawet milionach komentarzy dziennie w systemie. Dzięki!