"Komentarzowa żenada" na portalu i brak jakiejkolwiek moderacji

Baba wykidajło trolli?

Co twierdzisz że jeszcze ich wykarmi?

A co z typkami tego typu?

Długo jeszcze chamstwo tego typu będzie tolerowane?

Trzeba blokować we własnym zakresie, bo administracja ma to w nosie :slight_smile:

Pewnie tak…

Zgłaszać, jak to mówi Guru i czekać.

Zgłaszać i czekać? Teoretycznie tak, ale efekt jest podobny do czekać i nie zgłaszać.
Sam zgłaszałem kiedyś takie komentarze, ale kompletnie nic to nie dawało, więc sobie dałem spokój. Ponoć jakaś Dżesika to moderuje, więc niech się wykazuje. :wink:
A teraz coraz mniej czytam komentarze na DP, bo coraz częściej wyglądają jak na WP, czyli tragicznie. Nie widzę powodu, aby to wszystko czytać. Czasem jednak zaglądam, jak ktoś sensownie pisze, to zaplusuję, czasem odpowiem.
Niestety coraz więcej tego barachła się tam pojawia, więc i mnie tam coraz mniej.

3 polubienia

Raczej ich nowy system uczący się maszynowo. Pewnie uznał to za normalne słowo … głupie AI.

Dżesika woli czytać Kundelka niż komentarze na dobrych programach i tyle w temacie :wink:

Dzesika to ładniejsze określenie „mamy to w dupie i co nam pan zrobi”. Wszystko teraz można tłumaczyć niedoskonałością maszyny.

3 polubienia

Kiedy sztuczna inteligencja przewyższy poziom półrocznego kota? Za siedem lat?

2 polubienia

Gdy zacznie być sztuczną inteligencją, a nie uczeniem maszynowym marketingowo nazwanym sztuczną inteligencją :slight_smile:

2 polubienia

Dzesika Skynet :wink:

Przepraszam @tomekb , ale czy “dżesika” jest tak mocno posrana, że nie daje możliwości cytowania postów ??!!

https://forum.dobreprogramy.pl/t/jaka-gre-free-to-play-polecicie/594033/4

To nie dzesika tylko silnik forum pilnuje żeby nie cytować całego poprzedniego posta w następnym. W sumie ma to sens :wink:

1 polubienie

No tak w sumie to nie żadnego logicznego argumentu za tym :slight_smile: To ja decyduje czy chce coś zacytować czy nie, a nie jakiś durny algorytm :slight_smile:

Jeśli odnosisz się do poprzedniego postu jako całości, to po co ktoś ma czytać 2 razy to samo jedno pod drugim przez twoje widzi mi się? :wink:
W przypadku odnoszenia się tylko do części wypowiedzi algorytm nic nie rusza, żeby odpowiedź nie straciła sensu.

Ke? Dziwna logika. Cytowanie 99,9% poprzedniej wypowiedzi jest w porządku, ale dobicie do magicznych 100% jest już niestosowne? Skąd osoba trzecia ma wiedzieć do czego się odnoszę, że w ogóle do czegoś się odnoszę, jeśli oznaczę użytkownika docelowego i od razu zacznę swój wywód?

Nie jaki kurok2019 pisze następujące słowa w komentarzach (cytuję): “chamski”, “rozpierducha”. W takim razie gdzie jest kultura osobista? To są komentarzowe żenady. I to widnieje już kilka godzin w podlinkowanym tutaj temacie.

Chociażby po to, żeby uniknąć manipulacji. Przedpiścy często zmieniają zdanie (tu: edytują swoją wcześniejszą wypowiedź).

1 polubienie