Komp na AM2 do 1000 zł

Tak jak w tutule myśle nad kupnem nowego komputera oprocz dysku i nagrywarki i CD-romu i obudowy do 1000zł na komputronik.pl gdyż mam zniżke 10 %. Będe potrzebował też przejściówki z ata na SATA. ZA wszystkie propozycje z góry dziękuje.

Athlon X2 4000+

Gigabyte MA69G-S3H

1 GB (lub 2GB) Corsair 667

Modecom MC-350

WD AAKS SATA2 320GB

LG H54L

dysku nie potrzebuje i nagrywarki DVD narazie tez nie a coś innego?

No jak tego nie potrzebujesz to w to miejsce kup GF 7300GT na ddr3

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 18:07

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/ … ,id,41600/

ewentualnie mżesz tą płyte brać z grafą podaną wyżej ale jak kupisz tą płyte to musisz od razu aktualizować biosa do najnowszego

Nawet jakby Komputronik dawał Ci 20-30% rabatu to i tak wychodzisz na tym jak Zabłocki na mydle. Ten sklep jest po prostu najdroższym jaki znam!!

1 Karta graficzna GeForce 7600 GS Galaxy 256MB HDTV & DVI (400/800 2.5ns) (PCI-E) Active 259.00

2 Procesor AMD Athlon 64 X2 4000+ BOX (Socket AM2, 65W)

zawiera: wentylator procesora 259.00

3 Płyta główna Asus M2N-E SLI nForce 500 SLI

zawiera: karta muzyczna, karta sieciowa 301.00

4 Pamięć RAM GeIL Dual Ultra 2x 512MB DDR2 667 MHz

186.00

Razem brutto: 1005.00

to po obnizce wychodzi 900 zł i do tego dokupić delte 400 W i przejściowke ata ->SATA

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 18:29

a nie wyjde na to samo jak dolicze koszt przesyłki? bo mieszkam w poznaniu miałbym najlepiej

Nie brałbym tej szajsowatej płyty ogólnie to twój zestaw jest gorszy od tego co podałem

pamieci bierz 800mhz

ale mówia że gigabyte robi szajsy a poza tym ma zintegrowana grafike no to co polecasz moze innego

Są droższe niż 667MHz, a poza tym jak nie będzie kręcił, to może wziąć 667.

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 19:17

Ten Gigabyte jest akurat godny polecenia.

A propos zintegrowanej grafy, czego oczekujesz za tak mało kasy?!

nie no fakt ale wiesz jak juz płace to chciałbym to mieć na jakis czas nie chciałbym sie zawieśc ale czy ta grafa zintegrowana tam jest dobra (w miare) a jak poźniej chciałbym kupić karte graf. to nie będzie żądnych problemów może to wygląd tego asusa tak mnie skusił albo moze mam płyte asusa i jakos działa i nic zlego sie z nia nie dzieje moze to sprawia ze jestem za nia ale skoro jest gorsza to ok

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 19:26

a ten modecom ktorego polecil rafal 92 to dobry jest czy lepiej amacroxa? ale trzeba byloby go kupić gdzieś indziej

Ten ModeCom jest dobry. Równie dobrze możesz wziąć Amacrox’a AX400-PNF.

na jakiej podstawie śmiesz tak twierdzić? Akurat w tym wypadku “szajsem” jest asus o którym wcześniej wspomniałeś…

Gigabyte niektóre serie nie nadaja się do o/c, Asusy niektóre serie nie nadają się do o/c, Abita etc …

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 19:45

Asus to nei to samo co kiedyś - kiedyś to była dobra marka, teraz - coraz gorsza.

dobrze przepraszam jezeli kogos urazilem chcialbym nadmienic ze ja nie bede podkrecal na maxa jezeli wogole bede podkrecal. czyli co mi doradzacie ostatecznie?

klemensior15 na twoim miejscu brałbym

Athlon X2 4000+

Abit AN52 (obowiązkowa aktualizacja biosu)

1GB lub 2GB Corsair 667

7300GT na ddr3 palit sonic

Modecom MC-350ATX

A co do tego asusa to była recenzja że po wejściu do biosa i przestawieniu godziny, padła płyta, konkretniej zapewne sam bios, już nie chciała wstać, takie masz dzisiaj płyty asusa

aha ok dzięki bardzo za pomoc a czy ten modecom naprawde jest tak samo dobry i cichy i stabilny jak ten amacrox?

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 20:50

aha i czy moj cd-rom i dvd beda pasowac internejs ATAPI jeżeli to coś wogole pomoze

Tak, tyle samo amper na liniach +12V, cichy też jest.

a nie grzeje sie bo wydaje mi sie ze gdzies cos o nim takiego slyszałem ale nie wiem czy to prawda ma go ktoś kto mógłby to potwierdzić sory ze jestem taki upierdliwy ale chce przemyśleć wszystko od początku do końca i rozważyć wszystko

Amacrox i Modecom to prawie to samo :smiley: