Komp z obecnej wyprzedaży w Media Markt,czy warto?

Znajomi mnie męczą pytaniem czy warto kupić komputer z jutrzejszej wyprzedaży w Media Markt. Ma takie parametry:

jaka cena? Pewnie zasilacz noname

cena ?

W ofercie nie są podane szczegółowe modele produktów, a to oznacza tandetę i badziewia.

odp na twoje pytanie: “Nie warto”

Zestaw nawet, nawet, ale do wymiany pewnie: HDD, Zasiłka, RAM.

Napisz w jakiej cenie jest ten zestaw??

Niby przecena z 2149 zł na 1499 zł. O reszcie podzespołów cisza. Tę specyfikację mam z gazetki. Ciekawe czy chociaż w Media wiedzą co tam jest w środku :stuck_out_tongue:

To lepszy zestaw można kupić i tańszy.

lepiej nie, nieznana płyta główna :?

keymen , płyta główna to jeszcze pół biedy, ja bym tam się o zasilacz martwił bo to na pewno noname albo jakiś inne syf, strach kompa włanczać, nie jestem pewny ale chyba mają plomby na obudowie, co jest najgorszym co może być. Naprawdę nie warto.

co to jest?

NIE WARTO! !!

Bez przesady.

Za 1500 zł nie złoży się kompa z E5200 , 4GB i 1 TB pojemnością dysków. I jeszcze żeby był mocniejszy ( czyt. grafika )

E5200 - 260 zł

Gigabyte P35-DS3L - 220 zł

A-Data 4GB (2x2GB) PC800 CL4 - 235 zł

HD4850 - 460 zł

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F1 - 190 zł

Chieftec 550W - 200 zł

Pioneer 215 - 85 zł

najtańsza buda - 100 zł

Co daje po cenach z esc.pl prawie 2000 zł.

Więc sprzęt mimo że ■■■■ … to tani ■■■■ ( tak wiem tani shit w sklepie też można złożyć ;))

Yerushalayim , złożyłeś kompa z dobrych podzespołów… wsadź zamiast tej płytki jakąś no-name za 100zł, ramy jeszcze tańsze i najgorsze, najtańszą wersję 9800GT i najgorszy, najwolniejszy dysk z bad sektorami 1TB no i zasiłkę za 50zł (feel albo inny shit) i napęd byle jaki z DVD za 50zł…

najtańsze rzeczy z esc.pl :

nagrywarka - 70 zł

pamięci 2x2GB - 200 zł

płyta - 150 zł

obudowa z zasilaczem ( lub odudowa plus zasilacz ) - 120 zł

9800GT - 370 zł

Co daje jakies 1500 zł ( z E5200 i dwoma Samsungami :slight_smile: )

klopas , chciałem tylko pokazać że trudno jest złożyć za te 1500 zł “mocniejszy” sprzęt na markowych częściach jak to mówił pinio150 , - trzeba by było wziąć 2GB ramu do tego dysk 250 lub 320 GB i wtedy zamkniesz się w 1500zł. Co nie zmieni faktu że i tak by to było wydajniejsze i bezpieczniejsze od tego czegoś mediamarkt :smiley:

ja bym wolał mieć słabszy o 5fps komp ale składany samodzielnie niż to coś z MM…

http://www.allegro.pl/item425212040_cor … 00_gb.html

Oto co można kupić za podobne kwoty na allegro!

keymen , a skąd wiesz na ilu się skończy aukcja !?

:oops: pomyliłem linki, zerknijcie tutaj: http://www.allegro.pl/52164_komputery_k … =1&order=t

na allegro lepiej komputerów nie kupować

keymen , wcale nie lepszy, zasilacz do bani, płyta do bani, .

Chwila chwila, po co 4GB ramu, jak system 32-bitowy obsłuży tylko 3GB? I po co e5200? e2180 i OC, toć to praktycznie to samo będzie, różnica klatki w grze, czy minuty w programie do obróbki czegoś… a i dysk można wziąć 320GB i wychodzi 1500, jak się chce to można. Aaa, do tego modecom za 130 zł i gra gitara. I bezpieczniej i wydajniej :slight_smile:

Może tak przy okazji nieśmiało spytam.Chodzi mi o to,że na forach czytam że najlepiej kupić komputer na Allegro,lub złożyć samemu,ewentualnie zlecić to komus…Natomiast jeden z moich znajomych poleca mi gotowce np z Vobis,Vico.Mówi coś takiego-oni składają tysiące zestawów i wiedzą jak to robić.No i przyznam,że w tej materii mam wodę z mózgu :stuck_out_tongue: .Mówiąc o gotowcach mam na myśli zestawy z wskazanymi przeze mnie częściami.