Komputer nie wykrywa kart telewizyjnej

Cześć. Jestem tu świeży więc jak popełnię błędy to mówcie:D Mam kartę tv a mianowicie WinFast TV2000 XP RM no i jest z nią problem. Polega to na tym że po włożeniu karty w gniazdo PCI komputer próbuje zainstalować sterowniki do kontrolera multimediów wideo i kontrolera multimediów ale mu się to nie udaje. Po wgraniu sterowników od karty tv nadal nic się nie dzieje. Próbowałem wgrywać sterowniki od karty graficznej i od płyty głównej ale też to nic nie dało. Jakbyście pomogli byłoby miło bo kolejny tydzień bez tv jest męczący… ![-o<

Feelip ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Masz win XP ?

No fakt zapomniałem napisać. Mam win7 a sterowniki ze strony producenta karty tv sa dedykowane do 7…

sterwoniki-leadtek-winfast-tv2000-windows-x64-t388348.html

Tyle że jest inny problem… Mój komputer nie widzi karty tv widzi tylko że coś jest podłączone ale nie potrafi tego zidentyfikować… a tych sterowników nie mam do czego wgrać… A jak próbowałem do kontrolera multimediów i multimediów wideo to pisało że system windows nie może odnaleźć sterownika…

Sprawa licho wygląda: http://www.leadtek.com/eng/support/down … 2000+XP+RM ponieważ do Twojej karty TV firma Leadtek nie przewiduje sterowników dla Windows’a 7, jedynie do XP-ka i Visty. Nie wiem gdzie Ty znalazłeś sterowniki “dedykowane”?

O tutaj:

http://leadtek.com.tw/eng/support/downl … +XP+Expert

Twoja karta to XP RM , a nie XP Expert, więc to jest nieporozumienie. Zdecyduj się, albo masz XP RM, albo XP Expert. Ta druga owszem, ma sterowniki dla Windows’a 7. Ta pierwsza, nie.

Też tak myślałem ale przy instalacji sterownik jest opisany jako sterownik również do RM więc nie wiem… Możliwe że w tym leży problem… Ale to jest ciekawe ponieważ u kumpla ta karta zadziałała znaczy wpiąłem ją, wyskoczyło że nie powiodło się instalowanie sterowników kontrolerów, wgrałem ten sterownik dla win 7 i śmigało a u mnie nic…

Jakieś pomysły??