Komputer samoczynnie mi się restartuje prosze o pomoc

Cześć

Mam taki problem. Komputer ciągle mi się resetuje np. jeżeli ładuje mi się Windows następnie odpali mi się okno z profilami to on się wtedy resetuje lub jak się nawet odpali i wczyta mi profil to po odpaleniu przeglądarki lub gry komputer samoczynnie się resetuje. I mam jeszcze jeden problem z nim nie wiem dlaczego ale od zaczęcia się tego samego resetowania komputer jest tak wolny w ogóle Windows się zawsze wczytywał z 5sek a teraz z 30-40sek .

Dane Komputera:

Płyta główna- Asrock K7VT4A

Karta graficzna - ATI Radeon 9200

Procesor - AMD 1,67GHz 2400+

spróbuj użyć przywracania systemu przed jego startem. Do tego podaj logi otl w dziale bezpieczeństwo

Jak o co ci chodzi żeby przywrócić system przed jego startem bo ja normalnie wchodziłem tam w START>AKCESORIA>NARZĘDZIA SYSTEMOWE>PRZYWRACANIE SYSTEMU

A masz może jakiś inny zasilacz? Bo wg mnie to zasilacz szwankuje

sterowniki Ati Radeona są zbuggowane, spróbuj wgrać starszą wersję- mi pomogło (czasami przed wyłączaniem się komputera miałem artefakty)

ten zasilacz był niedawno wymieniany mi się wydaje że to nie wina zasilacza.

Analiza bluescreenów: blue-screen-windows-bit-t491491.html#p3095248 (nie ma znaczenia czy problem dotyczy Windows w wersji 32 czy 64-bitowej, znajdziesz tu m.in. linki do stron, na których sprawdzisz kody błędów)

komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602 (w pkt. 7 znajdziesz informacje na temat sprawdzenia sprzętu, w tym zasilacza)

Pozdrawiam.

No to tym bardziej bym to sprawdził.

Spróbuj odpalić system w trybie awaryjnym, niech przejdzie proces ładowania systemu, do momentu jego pełnego załadowania, spróbuj pootwierać okienka, i czy wtedy też będzie się restartował ?

Już też tego próbowałem restartujue się tak samo jak przy normalnym odpaleniu , tylko troche szybciej chodzi.

Spróbuj odpalić konsole odzyskiwania, albo załaduj ostatnie działające ustawienia. Aby móc to zrobić zanim zacznie ładować się system należy wciskać F8 i wtedy pokaże nam się okno i spróbuj uruchamiać w wielu trybach, może Ci w którymś pójdzie. Jeśli się jednak nie uda. Spróbuj jeszcze Trybu awaryjnego z wierszem poleceń. Jeśli nie uruchom płytką instalacyjną naprawianie systemu i wpisz komendę chkdsk x: /f /r Przy czym x to twój dysk systemowy. Zazwyczaj jest to c:\