Komputer się zawiesza,resetuję i wyłancza co robić?

Odpala się to i jest Enter coś tam i 2 wciskam enter później F4 2 razy i nic się nie odpala.

Najpierw wybierasz dysk (podajesz numer)->Enter->2xF4. Zobacz rysunki.

Nadal nie rozumiem o co w tym chodzi zrobiłem tak ,Enter=2" ok następnie włączyło się.Wcisłem klawisz ,3",a później ,F4" i enter w ,Remap’’ i się coś zaczynało i źle to zrobiłem byś mógł krótko opisać jak to zrobić bo jakoś nie kumam jak tam na tej stronie http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html jest opisane i to zrobić.

Dobra, nie ruszaj MHDD, bo zaraz coś zepsujesz.

OK,no bo tego nie rozumiem :-P.Patrze patrze i się nie włancza.To jest trochę zbyt skomplikowane.

Czy pojawiają się nadal bluescreeny, ale po instalacji sterowników?

Chyba nie,ale jak się włancza kompa to się zazwyczaj resetuje po 4 razy i trzeba po tylu razach czekać,żeby komputer się włączył.

Kubica13 , nie ma przed tymi resetami bsodów, czy tak występują same z siebie?

To spróbujmy jeszcze z tym powalczyć. Jeżeli reset następuje w trakcie okna windowsa (tam, gdzie ładuje się pasek postępu), to konsoli odzyskiwania, wpisz

expand X:\i386\kernel32.dl_ C:\WINDOWS\System32\

a jak nie działa

expand X:\i386\kernel32.dl_ C:\WINDOWS\System32\kernel32.dll

Jeżeli w innym miejscu to napisz, gdzie?

Wpisałem to co napisałeś cosik_ktosik,żebym wpisał,ale mówiło coś takiego,że nie można pliku otworzyć,a mi się resetuję po tym wczytywaniu windowsa.

Co robić???

Czy to problem ze sprzętem???

Robiłeś taj, jak na początku tematu z ntoskrnl.exe?

Spróbuj jeszcze raz.

Wejdź do konsoli odzyskiwania (uruchamiasz komputer z płyty instalacyjnej windows - jak się zapyta po raz pierwszy, czy naprawiać, to wchodzisz: R=Napraw).

Aby uruchomić z płyty, w biosie ustaw bootowanie z napędu CD/DVD, czyli w oknie Advanced Bios Features->First Boot Device ustaw na CD/DVD.

Wpisz MAP ARC

zapamiętaj pod, którą literą jest napęd CD (oznaczymy go jako X);

Wpisz:

expand X:\i386\kernel32.dl_ C:\WINDOWS\System32\

a jak nie działa

expand X:\i386\kernel32.dl_ C:\WINDOWS\System32\kernel32.dll

x-cdrom, c- dysk systemowy

Zauważ, że po expand i przed C:\windows… jest spacja

expandX:\i386\kernel32.dl_C:\WINDOWS\System32\

Wpisz exit i zrestartuj komputer.

Tak wpisałem i pisało coś takiego,że nie można odtworzyć tego pliku.

Edit:Ale mogę spróbować jeszcze raz,ale chcę usłyszeć jakby nie działało jakie są jeszcze opcje,żeby to naprawić.

To jest opcja najszybsza, a najprostsza to zrobić instalację systemu w trybie naprawy. Czyli rozpoczynasz zwykłą instalację, ale po tym jak instalator wykryje stary windows, wciskasz Napraw :arrow: klik

(Ostateczność to format)

Jak nie będzie działać to co teraz zrobię to co mi podałeś o tym kernelu to robie formata,ale miałem tydzień temu formata i przed formatem to samo się robiło i teraz po formacie też,ale warto spróbować,a dobrze wpisuje ten kernel32 ??? to tak expand E:\i386\kernel32.dl_ C:WINDOWS\System32\

U mnie dysk napędowy jest E tam gdzie wkładam płytę to dobrze chyba wpisuje co nie???

I czy jak zrobię,żeby zainstalowało jeszcze raz windowsa i,żeby naprawiło to naprawi wszystkie błędy???

To czy w konsoli napęd jest pod literą E, sprawdzisz poleceniem MAP

Siemka sformatowałem komputer tak dokładnie dysk ,C’’ i narazie pięknie śmiga.Narazie 0 zawieszek :-D.Tylko poradź mi jakie sterowniki do karty graficznej mam wgrać bo może znów jak wgram jakieś będzie znów problem ze sterownikami :?.

A które ostatnio sprawiały najmniej problemów: 56.72, czy 175? Zainstaluj te lepsze.

Te najnowsze.

Lekki offtopic: Mi komputer wieszał się codziennie 2-3 razy przy pasku wczytywania. Nikt nie wiedział, jak mi pomóc… Ale po pewnym czasie to się skończyło… Może to najnowsze poprawki M$ ?

Przez te najnowsze sterowniki komputer mi się zawiesza.Jakie mam użyć sterowników do mojej karty graficznej Geforce FX 5200,żeby się nie zawieszało???