Koniec świata

Ja też czytałem to o przebiegunowaniu i nie wiem co mam o tym myśleć :smiley: :shock: Eeeeeeeee tam w XXX mam te przepowiednie, co ma być to będzie nie unikniemy tego :!: :wink: :stuck_out_tongue: :lol: :smiley:

o to kogo obchodzi

Asterisk :evil:

Dokładnie :).

Nostradamus mówił:

‘I będzie w mieście Boga wielki grzmot. Dwaj bracia zawalą się w chaos, a kiedy forteca runie, wielki przywódca powróci. Trzecia wielka wojna rozpocznie się, kiedy wielkie miasto będzie płonąć’

Mi się to kojaży z atakiem na World Trade Center i wojną w Iraku (trzecia wielka wojna).

A ja słyszałem już 100 przepowiedni i nie wierze ani jedną niestety :wink:

A o Bogu zapewne też dużo słyszałeś i też w niego nie wierzysz?

Kaczyńscy :x ??

Sejm :x

Wałęsa ??? :x

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Dobra interpretacja HEHE

W 2012 roku zgodnie z dyrektywą unijną w miejsce analogowego sygnału naziemnego wejdzie cyfrowy (chodzi oczywiście o TV)

Wszystkie telewizory do zsypu.

Koniec świata! !!

I jeszcze na deser to:

http://quantumfuture.net/pl/intro01.htm

W Boga wierze, wierze. Nie mowie tutaj o przepowiedniach biblijnych bo Jezus napewno kiedyś przyjdzie na świat, ale o przepowiedziach Nostadamusa i innych “kolesi” :slight_smile:

Ach te końce świata :stuck_out_tongue: Ja tam nie chce znać żadnych dat, nie wiem czy to prawdziwe. A co ma nastąpić to i tak nastąpi czy będe wiedział o tym czy nie. Pamiętam kiedyś rano wstałem włączyłem radio a tam mówili, że koniec świata jest za 10 minut :smiley: No i mineło te 10 minut a ja sobie spokojnie zjadłem śniadanie i nic nie nastąpiło :lol:

ee tam mnie zapewne już nie bedzie jal nadejdzie koniec świata :slight_smile: Ale słyszałem że zanim nadejdzie to nawiązemy kontakt z rasą obcych i oni przetransportują nas na inna planete :stuck_out_tongue:

A ja wierze w przepowiednie cos w nich musi byc autetycznego juz wystarczajaca ilosc przepowiedni sie sprawdziała aby uwieryc

Badzcie optymistami. Nie wierzcie w te brednie ze jakis kataklizm zniszczy ziemie.Konca swiata nie bedzie.Raczej bym powiedzial ze rok 2012 bedzie poczatkiem złotego okresu ludzkosci a nie koncem świata.

Pamiętam jaka u nas panika nastąpiła na polskim w 1999 roku 9.09, kiedy to czekaliśmy na koniec :smiley:

Pozniej na 2000 rok…

A z tym Nostradamusem to pamietam pare lat temu, przed atakiem na World Trade Center, ogladalam ten program… co się sprawdziło, to Ci ktorzy oglądali wiedzą…

A i także mowiono o tym, ze 7 tajemnica fatimska ujawni koniec świata… No niestety jezeli dobrze się orientuję mówila ona o śmierci Papieża.

Ja wierze jedynie w naukę :slight_smile:

• przedstawią, że słońce niedługo wybuchnie - uwierze,

że uderzy w nas meteor - uwierze,

ale brednie typu ‘kiedy murzyn zostanie papieżem nastąpi koniec świata’ są żałosne :smiley:

A mi sie dziś śnił koniec świata ziemia zatopiła sie jakby trześienie ziemi . najgorsze jest to ,że tylko szkoła została nic innego tylko szkoła wszystkie klasy i nauczyciele koszmar. Straszniejsza jest szkoła niż koniec świata :slight_smile:

:slight_smile:

Na Discavery ostatnio oglądałem…przewidują że takie rzeczy zaczną się dziać w 2050 roku. Trzęsienia Ziemii, tornada, wybuchy wulkanów będą na porządku dziennym aż wszyscy wiginą :frowning:

A najgorze jest to że jak mi Bozia da to wtedy będe miał z 70 lat :smiley:

Ja 60 bede miał. Mam nadzieje że nigdy niedożyje końca swiata :slight_smile: Chyba że w innym wcieleniu jeśli to możliwe. Wiecie jaka jest przyjemność z tego,że wszyscy ludzie zgineli oprucz ciebie w kązdej dziedzinie jesteś najlepszy:D

:shock: :shock:

No ja na przykład nie wiem…

Wiesz wogóle co mówisz ? :?

Najbardziej prawdopodobną wersją jest zdeżenie Ziemi z jakimś astaroidem. Oglądałem program na National Geographic (Skała dnia sądnego)

nie ma to jak odgrzewane tematy :stuck_out_tongue: