Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

@panicagaming byłem pewny, że będę miał maksymalnie drugie miejsce, a tu takie zaskoczenie ! Tobie także gratuluję pokaźnej ilości głosów w konkursie w zestawie za 4000zł.

@Lelem miałem przewagę prawie 14tys wyświetleń więc 1/3 wyświetleń kupiona :smiley: Promocja była na aliexpress to skorzystałem :wink:

Ehh… Wtopa :frowning: Jednak umiejętność czytania ze zrozumieniem przydaje się czasami :wink:

Musiałem :wink:

Jak chcesz wygrać to musisz powiedzieć kolegom @lolo4 @Karlik_350ts i @klinikacza że:

§4
Głosowanie i nagrody

  1. Od 9 lipca 2018 r. do 15 lipca 2018 r. do końca dnia każdy zarejestrowany użytkownik Portalu,
    niezależnie od tego czy bierze udział w Konkursie, będzie mógł głosować na wybrane
    zgłoszenia, które uważa za najlepsze. Jeden użytkownik może oddać jeden głos na jedno
    zgłoszenie, ale głosować można według uznania na więcej niż jedno zgłoszenie.
  2. Zgłoszenia zostaną posortowane w kolejności od tego, które zdobyło największą liczbę głosów.
    Brane pod uwagę będą tylko głosy tych użytkowników, którzy w dniu rozstrzygnięcia konkursu
    mają łącznie przynajmniej trzy komentarze na Portalu lub posty na forum Portalu.
    W przypadku równej liczby głosów na zgłoszenia znajdujące się na premiowanych lokatach,
    o ostatecznej kolejności zadecyduje Komisja konkursowa złożona z członków redakcji Portalu

Ale patologia :man_facepalming:

Następny, to nie moi koledzy. Nie znam :wink:

Nie interesowałem się każdym głosującym… nie dostanę nic to nic, dostanę coś to będzie coś. W czym problem ?

W niczym, tylko podpowiadam zasady zabawy :wink:

Skoro nie koledzy, to kto to? :wink:

Napisałeś jakieś nicki i że to są moi koledzy… nie, wcale się niedoje… Jak tak ma wyglądać tutaj zabawa to ja dziękuję, bo widzę, że co drugi to zazdrosny burak i cebula.

Hmm… Nie wiem :wink:

Zachowaj kulturę wypowiedzi bo brzmisz dziecinnie.

Zachowaj czepialstwo dla siebie.

This topic was automatically opened after 52 minutes.

Ostateczny osąd wyda komisja konkursowa więc z wysuwaniem oskarżeń proszę się póki co wstrzymać. Nie potrzebna nam wojenka. Głos nie spełni wymogów regulaminowych to zostanie po prostu odrzucony i tyle. W sobotę było ostateczne przypomnienie o konkursie na głównej stronie portalu, wiec może ktoś po prostu zauważył i chciał dołączyć. Jakby nie patrzeć to wśród głosujących też zostaną wylosowane nagrody, więc nie jeden się skusił.

2 polubienia

Aż mi się przypomniało :joy:

2 polubienia

Tacy jesteśmy, po prostu :wink:

Ciekawe czy algorytm losujący głosujących będzie brał pod uwagę ilość oddanych głosów.

Hmm, jak osiągnąłem limit to wygram? :smiley:

Jak osiągniesz limit to zgłoś się do administracji, niektórzy osiągnęli limit już przy pierwszym głosie :smiley:

1 polubienie

To ja możliwe, że przebiłem ponad 100 głosów :smiley:
Głosowałem na wszystko co miało ręce, nogi i sens :stuck_out_tongue:

Może się okazać że rozbiłeś bank i wygrałeś we wszystkich kategoriach :laughing:

1 polubienie