Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Ogłoszenie wyników w tym temacie będzie?

Głosowanie nadal aktywne?

Od zakończenia głosowania przybyło kilka głosów. Ale nie bój. Organizatorzy wpuścili Wytrycha, teraz się chichają. :stuck_out_tongue_winking_eye:
No tak. Zagłosowałem, potem remote, czyli zabrałem głos. Nie będę zmieniał konkursu, bo nie jestem rudy…

Tzn? :slight_smile:

To wiedzą tylko Bogdan i master Yoda :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A Darth Vader? :smiley:

Zrobili sobie zrzut z końca konkursu o 23:59:59 i puścili go dalej?

Głosowanie było zamknięte, ale Oni wpuścili … O nieświadomkę nie posądzam Ich…

Kumam bazę :smiley:
OK, konkurs dopilnowany można spadać do roboty :slight_smile:

Pewnie nie da się tego zautomatyzować :wink:

Wsio sie da, ale trza nad tym przysiąść 2 minuty.

Mam Ci potrzymać kota? :wink:

1 polubienie

Dziekuję jeszcze raz za głosy, teraz oczekiwanie na ogłoszenie wyników !

Dziwi mnie tylko, że głosowanie jeszcze aktywne. Przybył mi jeden głos dzisiaj, co i tak nie zmienia faktu że teoretycznie wygrałem. Teoretycznie bo są podejrzenia, że oszukiwałem :open_mouth:

1 polubienie

Imponująca ilość głosów. Gratulacje, a oszustwem nie ma co się przejmować. Skaner antyszachrajski wszystko wykaże :wink:

1 polubienie

O! @Lelem, zasady są ważne :slight_smile: przeczytaj uważnie TEN post :slight_smile:

Imponująca ilość głosów ? Chyba w zestawach za 4tys, bo zestawach za 6tys baaardzo słabo w porównaniu z wcześniejszą edycją.

Ja wiem, że ktoś zadba o poprawność wyników. Podobnie jak z konkursem na wpis blogowy… Dostałem parę informacji, że kupiłem wyświetlenia :rofl:

Chyba nie chodziło o ten odnośnik :wink:

A można wiedzieć za ile kupiłeś te wyświetlenia? :wink: A tak na serio, takie zarzuty były, są i będą. W większości nieuzasadnione.

Chodziło, o ten :wink: Pomyśl dlaczego :wink: Jak wymyślisz, to nie odpisuj :stuck_out_tongue_winking_eye:

Gratulacje @anon72825314 za pasjonujący pościg na finiszu :+1: