Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Mam płytę z procesorem intela, na Z87 :wink:

Minimum procek siódmej generacji.

No to czekam na maila z pytaniem o dane do wysyłki :slight_smile:

Sprawdzaj w SPAM. Ja po ostatnim konkursie z goleniem naczelnego tam maila znalazłem.

2 polubienia

Właśnie bo się zapiekliłem z tą drugą kategorią a zapomniałem o najważniejszym…
Gratulacje wygranych wszystkim uczciwym zwycięzcom!

Nie żebym lubił wsadzać kij w mrowisko :D, ale wystarczy wpisać w google frazę “site:dobreprogramy.pl nazwa_użytkownika” :wink:

Zonk jest taki, że przy małej aktywności ten myk nie działa - sprawdziłem na kilku użytkownikach z małą aktywnością i z rejestracją w okolicach konkursu, a google wywalało niekoniecznie powiązane wyniki. Jedyne co było niedopilnowane to zamknięcie głosowania po regulaminowym czasie. Reszty się możemy domyślać, bo o ile aktywność na forum można sprawdzić, tak na portalu niekonieczne - po części przez problemy z wejściem na profil, nawet bezpośrednio przez nick w komentarzu - 404. Jeżeli faktycznie ktoś czegoś nie dopilnował - a patrząc na poprzednie konkursy bywa z tym różnie - to nie wiem czy teraz ktoś chciałby coś poprawiać. Szczególnie patrząc, że i tak jest kilka dyskusyjnych wyników czy głosów w innych miejscach.

Możesz podać przykład? Bo u mnie wydaje się że działa. Czy dałeś nick w cudzysłów? Zapomniałem tego dodać wyżej, a cudzysłów nakazuje wyszukiwać dokładnie takiego wyrażenia jak w nim zawarte. Na duckduckgo mam takie same wyniki.

edit.
Ok. site:dobreprogramy.pl “RadusRadus” się nie zindeksował, więc jeśli jest precedens, to metoda jest skompromitowana :wink:

Chociaż i tak wierzę, że to nie zostało sprawdzone przez redakcję :smiley:

Kolejnym będzie DobreMaselko, który ma dwa indeksy, z czego jeden prawdopodobnie tylko dlatego, że w temacie wpisał swój nick - na forum trzy wpisy.

Szczerze? Też uważam, że to mogło być trochę po macoszemu zrobione, ale jakby tak jednemu odjąć głosy, drugiemu też to wyszłoby chyba to samo - np komentarze nabite w dniu rozpoczęcia konkursu lub gdzieś później + ci co nie mają w ogóle aktywności. Spór rozwiązałaby redakcja podczas cichego głosowania.

Gdyby to moje losy w konkursie od tego zależały to pewnie szukał bym sposobu na identyfikacje fejkowych kont, no ale za obalenie konkursu nikt mi kubka nie da więc tego… :laughing: Gratulacje zwycięzcom :slight_smile:

Dokładnie uczciwym " tobie też" , dobrze, że to nie w moim interesie jest zauważyć co tu się stało. Ale redakcja jest mądrzejsza i spostrzegawcza niż ja więc na pewno , wszystko z tobą było ok ::slight_smile:

Dzięki za kij, mrowisko sam znajdę :wink:

Rzuć okiem na ten zestaw:

Teoretycznie powinien zgarnąć nagrodę, ale tak nie było. Jednak ktoś coś tam sprawdzał. Myślę, że głosy z multikont czy z po prostu powtarzających się adresów mogły też być odrzucane. A trochę tego jest, bo widzę.

W następnym konkursie już nie będzie najmniejszych wątpliwości bo konta wszyscy mają przygotowane :laughing:

Człowieku , gdybyś ty jeszcze zachowywał się normalnie przy tym konkursie. A takie przystawianie się przymilanie , pomoc w tematach z dupy, polecane konfiguracje nie mające sensu :slight_smile: To ok ale cwaniactwo od ciebie bije na kilometr to wiesz :slight_smile:

Ten się przymilał, ten drugi do mnie startował na priv - cyrk na kiju :laughing: Gdyby zakończenie było po HZ to mielibyście niezłą atrakcję :smiley:

Zluzuj Waćpan, nie wiem o co nerwy idące w pustkę. Jak ktoś pije do mnie to czasem tak mi wyjdzie, że mi się cwaniak włączy :wink: Staram się wykorzystać swoją wiedzę do pomocy innym, a teraz mnie interesuje tylko wynik konkursu.

A to ktoś zabronił się na forum reklamować? Nie wciskał wszędzie linka do swojego zestawu tylko po prostu się udzielał. Poza tym głosy na jego zestawy oddawały osoby z dłuższym stażem na forum więc po prostu mu się udało. Złożył szybko zestawy, ludzie podłapali i zaczęli głosować. Idąc Twoim tokiem rozumowania to ja udzielając się tutaj codziennie powinienem wygrać w obu kategoriach bez najmniejszych oporów. Chyba, że po prostu jestem mało lubiany… i w sumie dobrze mi z tym.

Nawet ktoś Cię napastował na priv? Ale oszuści i krętacze…

2 polubienia

Podryw konkursowy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja napastowałem @anon741072, ale to sprawa prywatna i nie była to prośba o głos :wink:

Szkoda, że niektórzy ciężko znoszą “przegraną” i później wychodzi, że szary człowieczek oszukiwał itp.
Następnym razem proponuję weryfikację po dowodze ukazanym w kamerkę z swoją twarzą.