Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Nie ma szans, bo RODO. Myślisz, że komuś potrzebne do szczęścia kary? Roboty przy tym tyle, że szkoda zachodu.

Nie trzeba aż takich drastycznych środków.
Oto 4 głosy nieważne u @anon72825314:

Karlik_350ts


klinikacza


lolo4


Robert.fi


Jedyny nieważny głos w moim zestawie:

Aurok


Wygrałem jednym głosem proszę o sprawdzenie.
Jeśli ma wystąpić odpowiedź “google źle szuka” to proszę o podanie linków do portalu gdzie podani użytkownicy się wypowiadali.

To co napisałem z tą weryfikacją to była ironia.

Moja odpowiedz w sumie też. Brak emotek robi swoje. Heh

Potrzebujesz jakiejś maści czy coś ? Tak Cię to boli, że chcesz wcisnąć, że administracja to oszuści ?

EDIT
Dodam tylko, że mam znajomości w administracji.
Pisałem e-maila z problemem i mi odpisali, to już mogę uznać za przyjaźń ?

Tak fakt, czasami emotki są potrzebne :stuck_out_tongue:

Nie używam od lat, a to rodzi pewne niedomówienia.

@panicagaming jak masz naprawdę srogie wątpliwości to pisz do redakcji. Jest masa rzeczy, które widzi redakcja i administracja, a których nie widzą “śmiertelnicy”. Mniemam, że te “rzeczy” też miały na decyzje jakiś wpływ.

W sensie prosto do Kristov_pl np? czy mają jakąś wspólną skrzynkę?

Tu masz i tam idźcie żale wylewać i wycieczki personalne uskuteczniać …
https://www.dobreprogramy.pl/OPortalu.html#redakcja

1 polubienie

Wiecie, jak tak czytam, co tu się wyrabia to jest mi trochę przykro. Wychodzi na to, że nie warto organizować żadnych konkursów, bo zaraz będą się niektórzy żreć między sobą, jak przysłowiowe psy o kość. :frowning: Ja rozumiem, że każdy chce wygrać i to jest normalne, ale czy naprawdę nie fajniej by było powiedzieć sobie “hej gratuluje ci chłopie, może mnie się następnym razem uda ?” Naprawdę musimy psuć atmosferę, zamiast podejść do tego na luzie i z humorem? Uprzedzając nie brałam udziału w tym akurat konkursie.

Załóżmy teoretycznie:
Składasz zeznanie roczne o dochodach i zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami wyliczasz, że należy Ci się 1500 zł zwrotu.
Tymczasem urząd skarbowy za 4 tygodnie przelewa 1000 zł bez żadnego uzasadnienia.
Idziesz to wyjaśniać czy olewasz bo “co mnie tam moje 500 zł obchodzi”?

Ale to nie urząd skarbowy i nie tracisz tutaj pieniędzy. To konkurs i robisz w sumie niepotrzebne halo i wielki sajgon. Jak byk w regulaminie stoi gdzie kierować wszelkie reklamacje. Napisz tam, a nie na publicznym forum czy pod artykułem konkursowym na portalu, gdzie redakcja zagląda raz na jakiś czas.

Ty sądzisz, że wygrałeś jednym głosem nie mając do tego podstaw, bo nie masz dostępu do wszystkich informacji. Napisz do organizatorów i zapytaj. Nie dość, że wygrałeś w innej kategorii całkiem dobry sprzęt to jeszcze niepotrzebnie robisz dym na forum.

Sam mógłbym się teraz wykłócać o słuszność mojego miejsca, ale mam to gdzieś. Wziąłem udział, na nagrodę nie liczyłem, a jednak coś wpadło i się cieszę. Bywały gorzej zorganizowane konkursy, gdzie naprawdę pozostawało wiele do życzenia, ale tutaj myślę, że ktoś przynajmniej 5 min. posiedział przy przyznawaniu nagród i w miarę to wygląda.

A i jeszcze jedno. Policz kapsle, a nie sugeruj się liczbą. Wychodzi remis, który na pewno rozstrzygała redakcja co również masz w regulaminie.

1 polubienie

Nie trafione porównanie. Co ma konkurs w internecie do dochodzenia czegoś co prawnie, w przepisach ci się należy? Czy w regulaminie albo gdziekolwiek na portalu było napisane, że nagroda się tobie należy ? Jeśli nie widzisz różnicy między tymi pojęciami, to nic nie poradzę.

I przez jednego cwaniaka, który myśli, że jest Panem i mu się należy cała piękna atmosfera poszła w piz*u.

Chyba to mój ostatni konkurs tutaj, dobrze że konkurs na bloga jest co 3msc, a nie co miesiąc bo dopiero by mi się oderwało za jeden dobry wpis blogowy.

Spokojnie, nie ma co się denerwować. Nie było jeszcze konkursu bez oskarżeń, pretensji czy roszczeń - ten również nie jest wyjątkiem. Od wieków wiadomo, że wszystkim nie dogodzisz (szczególnie w Polsce), sorry, taki mamy klimat :wink:

1 polubienie

Widocznie czas najwyższy skoro lubisz budzić kontrowersje w konkursach.

Chłopaki, a raczej młode wilki …
@panicagaming @anon741072 @LORDEK

luzujcie :slight_smile:

Co do regulaminowego fair-play w konkursie robicie sobie coraz większe szambo w wypowiedziach. Nie lepiej zapytać u źródła? Podlinkuję więcej osób z redakcji, to może ktoś się ruszy z wyjaśnieniem :slight_smile:
Pomożecie - @Kristov_pl @Docent @tomekb ?

Ale dlaczego robisz z siebie szeryfa? :smiley: Przecież @panicagaming dostał oficjalny kontakt do redakcji :stuck_out_tongue_winking_eye:

Do końca nie byłem pewny do tego, czy niektórzy nie otrzymają strzału z buta z konkursu, za modyfikację opisu konkursowego zestawu. Na szczęście głosy nie zmarnowały się, bo wyrocznia była pobłażliwa i manipulowanie opisami po terminie skończyło się na sucho, czyli nie wykopali, i nie wylali.
Oczywiście, ci z potwierdzoną autentycznością opisu zestawu w czasie głosowania, mogli mieć poczucie niesprawiedliwości, - albo to okazało się, że frajerzy?
Panicalgaming pobił konkurentów i domaga się odszkodowania za wspaniałomyślność redakcji (kosztem konkurentów).
Redakcja nie jest bez sersa, co można ganić albo podziwiać, a konkurs jak i wyniki są do zaakceptowania.

Na początku ucieszyłem się , że panicalgaming wygrał. Potem coraz mniej…
A niech to! Tak łatwo nie nabiorę się w przyszłych konkursach.

Mi tam zwisa kto wygrał, bo nie znam ani jednego ani drugiego. Po prostu te fejkowe konta występujące w każdym konkursie doprowadzają mnie w środku do wrzenia :stuck_out_tongue_winking_eye: Cwaniactwo powinno się tępić :wink: