Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Można było kilka dni głosować po zakończeniu głosowania. Niektórym przybyło kilkanaście głosów. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Z racji tego że mieliście tyle samo z DewX głosów od użytkowników (dokładnie po 14 po usunięciu nieprawidłowych) redakcja wybrała zwycięski zestaw (patrz regulamin)

4 polubienia

No to takie wyjaśnienie przynajmniej mogę przyjąć na klatę :wink:
Ale wypisywanie @anon72825314 na PW jest trochę poniżej poziomu czempiona :smiley:

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Bardzo dojrzałe udostępniać prywatne rozmowy publicznie… Dałeś ciała, a teraz chcesz odwrócić kota ogonem pokazując palcem, że inni mają do Ciebie pretensje za dramatyzowanie… Gdybym miał ku temu przesłanki wyłapałbyś bana na forum za takie zagrywki.

1 polubienie

Wannę błota wam tylko wstawić i transmisja video online :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Toć mówiłem, że na HZ ich razem zabrać! :smiley:

1 polubienie

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Pokazałem Ci, że pretensje prywatne załatwia się na PW dzieciaku, a nie publicznie.

Udostępniłeś rozmowe, @LORDEK napisał negatywną opinię na ten temat i Ty wycofałeś komentarz. Dlaczego ? Boisz się negatywnych opinii ?

Acha… Nawet tego języka Translator Google nie wykrywa :stuck_out_tongue:

Sprawdź czy ten ci wykryje:
One ring to rule them all, one ring to find them,
One ring to bring them all and in the darkness bind them

O, to nawet ja rozumiem.

Ładny OFFTOPIC nam wychodzi :smiley:

Przestań zaogniać konflikty i obrażać. Znajdź sobie inny sposób na radzenie sobie ze swoimi nerwami :wink:

Za to każdy słownik ortograficzny “wykrywa” ten wyraz…

Ja bym tam polecał cofnąć głosy, by się wyzerowały.

Oflagowałem usunięty post, bo są zasady na forum i między ludźmi.

Dalsza dyskusja prowadząca do spin będzie kwitowana blokadą czy to na komentowanie czy ogólnie na forum. I nie obchodzi mnie kto i jakie miejsce zajął w konkursie i jaki procesor, pamięć czy kubek wygrał. @Kristov_pl wyjaśnił o co chodziło i chyba wsio jest jasne.

1 polubienie

No to zostało już faktycznie tylko pogratulować wszystkim wygranym zarówno za utworzone zestawy, jak i głosującym :smiley:

Co zabronisz ludziom pisać jak jest ? Ja do tego kto wygrał nie mam nic np ale taki panicagaming , cwaniaczy, aż miło, z resztą widać to po jego wypowiedziach, że szczyci się tym. No kurczę , jakoś innych się nikt nie czepia ale od tego gościa cwaniactwo bije, od razu , czy to przy odpowiedziach w tematach . Chcesz się LORDEK założyć, że nasz as wywiadu, gdy tylko dostanie swoją “uczciwie” wygraną nagrodę zniknie z szeregów dp do następnego konkursu, gdzie będzie znowu to samo ? Ja np mam gdzieś, że nie wygrałem ale rywalizacja powinna być uczciwa. Konta fejkowe można zauważyć gołym okiem a redakcja tego nie widzi no proszę cię i te jeszcze straszenie banem czy blokadą bo ktoś ma swoje zdanie i widzi co tu się dzieje. To , że nawet z takim głupim konkursem dp lezy już na podłodze, kiedyś ten portal miał klasę , a teraz co nie ma nic nawet logo nam ujebali z głównej. I ty straszysz tutaj ludzi, którzy są tutaj kupę czasu i nie podoba im się takie coś, najlepiej to blokuj wszystko co jest niewygodne bo tak najlepiej prawda ?

Już tylko przeczytasz, bo jak obiecałem będzie wyciszenie.

Wszelkie spory rozstrzyga redakcja, nie znaleźli problemu więc wychodzi na to, że wszystko było ok. Odrzucili głosy, które budziły podejrzenie co dało wyniki, jakie miało dać. Sam się z wieloma konkursami nie zgadzałem, bo były robione trochę na odwal się, ale tym razem w miarę to wyglądało i zadecydowała społeczność - głosy pochodziły od użytkowników z długim stażem i jeżeli udowodnisz redakcji, że się myli i to oszustwo to się temu przypatrzą.

No ale zapewne widzisz więcej niż redakcja… czy coś.